Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, megbocsátanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, megbocsátanátok a megcsalást?

Figyelt kérdés

volt egy srác akivel még gimibe jártunk egymással én nagyon szerettem őt, úgy éreztem h ő is engem, de kiderült h megcsalt, ezért szakítottunk!

aztán eltelt 8 év és egy közös barátunk buliján találkoztunk újra!

egyikünk sem jár senkivel éppen, nagyon sokat beszélgettünk, elmentünk vacsizni stb.

nyilván mindketten sokat változtunk, de úgy érzem h jó irányba!

nem azt kérem h mondjátok meg h mit tegyek csak h ti voltatok e ilyen helyzetben, mit tennétek?

25L


2013. jan. 27. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
hát én a helyetekbe újra megpróbálnám.!ami megtörtént, megtörtént.de már 8 éve.!ahogy leírtad a srác megváltozott...jó irányba.!én adnék ennek még egy esélyt:)
2013. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 B25 ***** válasza:
Attól is függ hogy csak egyszer csalt-e meg vagy több alkalommal. Ha egyszeri véletlen volt akkor szerintem 8 év után újra lehet kezdeni mindent tiszta lappal őszintén. Hajráá!!!
2013. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szexet neki
2013. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8 év után ez egy új kapcsolat, nem érdemes a múlton rágódni. Viszont az érdemes tisztázni vele, hogy a mai tapasztalatával, mennyire áll másként megcsaláshoz, mit gondol róla.
2013. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

egyszer csalt meg, de szerintem nem lehet valakit véletlenül megcsalni!

nyilván már akkor is megbánta és most is beszéltünk róla!

2013. jan. 27. 19:31
 6/9 anonim válasza:
szerintem igaza van az előttem szólóknak, hiszen 8 év alatt mindenki változik akkor még tinik voltatok, most meg felnőtt emberek, van már tapasztalatotok, hiszen ez lehetett az első komolyabb kapcsolatotok, de azóta bár biztos volt több is, mindketten tudjátok h mit akartok egymástól, vedd úgy mintha egy teljesen új kapcsolat lenne!
2013. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gázt a k**rvának!!
2013. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta?
2013. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi az érdeklődést, azóta együtt vagyunk, nem rég jöttünk haza egy nyaralásból ami nagyon klasszul sikerült!
2013. aug. 23. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!