Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek bejönnek a nagyon szőrös pasik? Erős borostás arc szőrös mellkas, kezek és lábak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 08:19
1 2
 11/19 anonim válasza:

En a haton kifejezetten szeretem! A parom pedig azt imadja mikor a szoros talpammal huzogatom neki. Na nem olyan durvan szoros hanem olyan kis szexin!


22/L

2013. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem semmi kifogásom a szőrös férfiak ellen, teljesen természetes. A háton valóban nem valami szép, de a többi testrész nem zavar. Sokkal férfiasabb egy szőrös kar, mellkas, mint a kopaszt. 21L
2013. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem jön be.
2013. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem csak a borosta, de az nagyon szexi tud lenni!! :)
2013. jan. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A nagyon szőrös nem (vastag, dús szőr), de nálam alap, hogy egy férfin mindenhol legyen szőr.

23/L

2013. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy az ideálom. De a párom meglehetősen szőrmók, mindig borosták (számomra nagyon szexi*.*), az alkarja is, a lábán pedig úgy göndörödik, mint egy báránynak. Nem mondom, hogy ez utóbbi szexi, de nagyon aranyosnak találom. A mellkasa és a háta nem szőrös, az intim részleteiről pedig szó ne essék.

Szóval rajta szeretem, hogy ilyen, de akkor is szeretném, ha csupasz lenne, és akkor is, ha olyan lenne, mint egy jeti.

2013. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 ETNIES000 válasza:
Múltkor láttam egy ilyen pasit, hát iszonyú szexi volt. Nem mindenkinek áll jól, de begerjedtem arra a pasira :DD
2013. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Elmondom hogy jol szexi a szor egy pasin.


Pici borosta szexi

labon karon alapbol legyen hiszen ferfi vagy nem no.

Nekem az is bejon ha a hasnal a koldok fele van egy olyan termeszetes nem vagott csik egy pici szor, de ne a mellkason nem tulzottan zavar de azert jobb szeretem ha ott nincsen.


Hol ne legyen!


A haton ott semmi keppen sem :(

2013. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utobbi vagyok bocsi a helyesiras miatt. Gyorsan irtam.
2013. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!