Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hűség/hűtlenség? Van olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűség/hűtlenség? Van olyan, hogy valaki hűséges vagy hűtlen típus?

Figyelt kérdés
Jártatok már úgy, hogy a párotokról csak a legjobbakat gondoltátok és kiderült, hogy a fele se igaz? Konkrétan: több éve ismerem a párom és mindig ezer %-ig biztos voltam benne, hogy hűséges, fel sem merült az ellenkezője. Maga a megbízhatóság ő, a legfőbb alapelve a hűség. Most mégis úgy tűnik, félrejár... Szóval a kérdésem: jártatok úgy, hogy teljesen megbíztatok a társatokban, (akiről senki sem feltételezte volna, hogy félrejár) és mégis kiderült, hogy megcsalt?

2013. jan. 28. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen. Főleg azért volt ciki mert az illető eléggé vallásos is volt. Nem feltételeztem róla semmi ilyet, hiszen nem volt oka rá, ráadásul ha már az embersége nem állítaná meg abban, hogy megtegye, akkor majd a vallása... Hát tévedtem.

Amúgy szerintem ez általában így megy. Úgy értem, ha valakiről el tudod képzelni, hogy megcsalna, azzal szerintem nem jössz össze olyan könnyen, mert nem tudsz benne bízni. Pont ezért fáj, pont erről szól a csalódás, hogy olyan történik, amit a másikról el sem tudtál volna képzelni.

2013. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy megcsal? Amúgy igen, van ilyen...
2013. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miből gondolom? Hát... kevesebb a szex, amikor van, akkor látom rajta, h máshol jár közben, van, amikor el is utasítja a közeledésemet, de legalábbis ő nem közeledik. Olyan hibákat vesz rajtam észre, amiket régen soha, általában megváltozott a viselkedése. Régen elvitt munkahelyi rendezvényekre, most jó egy éve nem hív, legutóbb azt mondta, senki nem vihet senkit, de láttam képeken, hogy mindenki a párjával volt. Konkrét dolgot nem tudok írni, de a női megérzésem azt súgja, h valami van.
2013. jan. 28. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Körülmények vannak és gátlásosabb és gátlástalanabb emberek vannak. A megcsalás nem egy vagy két dolog eredménye hanem sok dologé amiben az embernek úgy tűnik nagy szerepe van de valójában nem, mert ő is törvények szerint működik.
2013. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez néha előfordul, első időben happy van boldogság a köbön, meg törődő a 2 fél egymással minden szuper aztán jön a koppanás h félreismertük, túl nagy volt bizalom. És ilyenkor kiderül h a nagy szerelmünk mégsem a nagy szerelmünk.
2013. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!