Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen csak későn érő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen csak későn érő típus volnék?

Figyelt kérdés

Most is, ahogy már körülbelül 14 éves korom óta több fiú is szeretne közeledni felém, de én valahogy zsigerből elutasító vagyok. Nem tagadom, kissé félek is, de legfőképpen azért nem merek belevágni, mert fogalmam sincs, mit kezdenék egy párkapcsolattal. Valahogy mindig az a magányos farkas típus voltam. Most, hogy már 17 is elmúltam kicsit enyhült a "pánik" (egy időben nagyon természetellenesnek tartottam, ahogy a dolgokhoz hozzáállok), mégis, olykor nagyon vágyom valakire és érzem, hogy hiányzik az életemből ez a fejezet, de az esetek 90%-ában ott az az ellenkező félsz, ami azt súgja, hogy jobb egyedül.

Még az is előfordulhat, hogy egyszerűen csak betoppan majd valaki "nagy szerelem" képében. Fene tudja. Mindenesetre szeretném megkérdezni, hogy van/volt ezzel így más is?



2013. jan. 24. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a probléma? Még nem is vagy felnőtt. Mert amúgy szerinted 14 évesen pasi kellett volna, úgy lenne? Nem gondolom, főleg hogy te sem.

Á este van már... Szerintem tök normális az egész.

2013. jan. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy későn érő.

valószínűleg a környezeted a túl korán érő(kúró) inkább.

2013. jan. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, több fiút is elszalasztottam már azért, mert mikor már ténylegesen alakulhatott volna valami, akkor "visszavonulót fújtam"... utána persze vertem a fejemet a falba. Szerintem is azért volt ez, mert nem voltam még érett egy kapcsolatra.

Végül 21 évesen lett barátom, még mindig tart.

2013. jan. 24. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ez a dolog szigorúan életkorhoz kötve, Van akinek előbb, van akinek később jön meg az igénye a párkapcsolatra.

Én már nagyon korán, úgy 12 évesen csajozni szerettem volna. A húgom most 18 és hozzád hasonlóan jobban szeret magányos lenni, így érzi jól magát.

Ha ezzel kiegyensúlyozott az életed, akkor nyugi, rendben van.

2013. jan. 24. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam.
2013. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!