Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keressem, vagy várjam meg még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem, vagy várjam meg még keres? Illetve mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok együtt egy barátnőmmel. 2hónap után volt egy szünet, mert kicsit besokallott attól, hogy mindig együtt vagyunk. Meg mondta, hogy az exét sem felejtette el. 1 hétig külön voltunk. Aztán vissza engedtem. Újra összejöttünk, olyan ultimátumot adtam neki, hogy beszélgethet másokkal, nem fogom számonkérni, de érezzem hogy 1. vagyok mint pasi. Immáron 2 hete hogy újra együtt. Beszélgettünk, és sokkal jobb mint volt. Ő is úgy érzi. Elvagyunk. Még mikor a szakítás után beszélgettünk, mondta, hogy van egy volt barátja, Bence, aki Pesti. Nála van egy pár fülbevalója, amit vissza akar kérni tőle, tehát majd valamikor úgyis találkozni fognak. Van egy közös ismerősünk, Zoli. Zoli Bencének haverja, és sokat jár fel hozzá Pestre. Ma kérdezte barátnőm Zolit, mikor én is ott voltam, hogy megy e fel Bencéhez. (Gondolom a fülbevalókat szeretné elhozatni) . Mondta, Zoli hogy nem. Aztán mondott egy nevet, hogy valaki itthon van újra. Nem tudom kicsoda, nem emlékszem. Lényeg az, hogy hazajött barátnőm, beszélgettünk neten, de mivel szar volt a facebook, csak ennyit kaptam meg:

"mondta, hogy ugorjak el, mer holnap megy vissza Pestre, aztán már 2 éve nem találkoztunk"

Kérdeztem hogy kicsoda? Mondta, hogy Kiss Bence. Mondom, az ki?? Mondja, hogy tesójának egy régi haverja, ezáltal vele is jóba van, már 5 éve kb. Mondom neki, hogy ja én azthittem az exed bence, akiről meséltél. Erre ő:

Neeem:D Na megyek szivem, mert nem érek oda, szeretlek csoook 


Aztán elment. Ez volt 15 óra fele. Azóta nem írt, nem jelentkezett. Nem tudom felhívjam e. Igazából akarom is meg nem is. Nem akarok lépten nyomon a nyakában lógni, hogy hívogatom, meg ilyenek, de jól esne hallani a hangját. Ti mit tennétek? Ha nem jelentkezik este, az cinkes?


2013. jan. 29. 19:57
 1/4 A kérdező kommentje:
*a barátnőmmel
2013. jan. 29. 19:58
 2/4 anonim ***** válasza:

"olyan ultimátumot adtam neki, hogy beszélgethet másokkal,"


Mint macskát carni, úgy vágnálak ki a csaj nak a helyében.


Mi az hogy egy felnőtt embernek bárki is megmondja kivel beszélhet? mi vagy te? király? vagy mi szösz, hogy ezt te megengeded magadnak egy nővel szemben?

2013. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg még majd ő jelentkezik, ne hívd fel!Ne legyél mindig a nyomában mert akkor meg fog unni meg "túl sok" leszel neki!Tapasztalatból mondom, én is mindig nagyon ragaszkodó voltam, állandóan hívtam, írtam és ezzel csesztem el pár kapcsolatot!Most már meg tanultam, h nem kell mindig a nyakában lenni és keresni, hanem megvárom amíg a ő keres, mert ha tényleg fontos vagyok neki akkor keresni fog!Sztem gondolkodj te is így! Tényleg ez szokott bejönni sokszor mint utólag rájöttem hogy ha "bunkó" vagy és "leszarod" nem keresed a másikat! Annál jobban fog utánad érdeklődni és ragaszkodni hozzád! :)
2013. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. hsz.

Miután bejelenti nekem, hogy az exét szereti, joggal mondom azt, hogy én újrakezdem a kapcsolatot, de egy feltétellel:Tőlem beszélgethet másokkal (Beleértve az exét) csak érezzem azt, hogy első vagyok. Tehát ne az legyen, hogy velem van, közbe az exével beszélget, vagy elmegy az exéhez , vagy ilyen dolgok. Tehát nem szólok érte, ha az exével beszélget, de érezzem hogy első vagyok. Nem szabtam meg. Megmondtam, hogy ebben az esetben folytatom, ha ez nem jó így neki, akkor ne is kezdjük újra.


2.hsz.


Köszönöm a tippet, rájöttem már én is, csak valamiért mindig aggódom, hogy milehet vele, mit csinálhat, miért nem ír már? Otthon kéne már lennie. stb...

2013. jan. 29. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!