Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy azt hitted szerelmes vagy és később jöttél rá, hogy egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
Hogyan jöttél rá és menny idő után?
2013. jan. 30. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
12 év után, 2 kisgyerekkel...hogy sosem szerettem igazán, csak azt hittem. szerelmes meg végképp nem voltam...
2013. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Persze. "Beleszerettem" és egy 1 hónap múlva rájöttem hogy ez nem szerelem, csak fellángolás.


Onnan tudtam, hogy elmúlt az a jó érzés ami az elején volt, mikor megismertem. Elmúlt és azt kérdeztem magamtól: "Hogy francba tudtam ezt az embert szeretni?!?"

2013. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy nagyon szerettem volna beleszeretni valakibe, és ezért már-már sikerült meggyőznöm magam arról, hogy szerelmes vagyok. De aztán hamar rájöttem, hogy tévedés az egész.
2013. jan. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én is jártam már így. mint embert nagyon megszerettem a srácot de kb 1 hónap után rájöttem én is hogy ez mégsem szerelem.. nem is tartott utána sokáig a kapcsolatunk :/
2013. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen. Kb. csak 3hétig tartott a fellángolás. Az ő részéről is, de nem vallotta be, csak húzta az időt. Megcsalt, keresett közben mást.

2hónapnyi szenvedés után szakítottam vele. Ennek már fél éve. És sokszor eszembe jut, mi a fe.nét ettem én rajta. Ma már ha meglátom, alig ismerem fel.

2013. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbáltam magamnak bebeszélni, hogy az vagyok. Volt egy barátom, ő nagyon odavolt értem és úgy gondoltam adok egy esélyt a dolognak, hiszen nagyon rendes, kedves, okos srác volt. Folyton azon agyaltam, vajon szerelmes vagyok-e már, de aztán be kellett magamnak ismernem, hogy egyáltalán nem, csak az akarok kényszeresen lenni. Úgyhogy szakítottam.
2013. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig voltatok együtt?
2013. febr. 7. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi kapcsolataim mind így voltak! Én hamar ráunok az olyan emberekre,akikről azthiszem h szeretem azt mégsem!

Kivéve a mostani párkapcsolatom! Most tudom,hogy szeretem a barátomat,sőt szerelmes is vagyok belé!

2013. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

De én még ezt nem szeretem a magyar nyelvben, "szeretem, sőt szerelmes vagyok belé". A szerelemnek viszont nincs igéje, vagyis van, csak a szerelmeskedik azt jelenti, hogy szexel. És mivel nem tudod valakinek azt mondani igével, hogy szerelmes vagy belé ezért, ahogy a filmekben is, azt mondod, hogy "szeretlek". Most visszanézve a mondatot, ez milyen h*lyén jön ki már, nem?


Amúgy válaszolva a kérdésre, persze, többször is, ez a fellángolás.

2013. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!