Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1éve volt egy "botlásom". A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1éve volt egy "botlásom". A férjem megbocsájtott, de a régi kapcsolat időnként még kisért. Ilyen helyzetben mi a legjobb amit tehetek?

Figyelt kérdés
Férjem megbocsájtott, soha nem emlegeti fel az esetet azóta, a bizalom pedig töretlen. Viszont nemrég elkezdtem smseket kapni a régi telefonomra az extől. Én nem tulajdonítok neki jelentőséget, de látom a férjemen, hogy ő nagyon rosszul viseli. Ráadásul nemrég kezdtünk bele a baba "projektbe". Annyira tanácstalan vagyok, nem tudom eldönteni, mi lenne a legjobb. Ha beszélnénk róla, vagy ha úgy tennék mintha mi sem történt volna?
2008. jún. 3. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mindenképpen beszéljétek meg. Ha tud az sms-ekről, akkor azt is tudnia kell, hogy ezek téged egyáltalán nem érdekelnek és nem is írsz választ az exednek. Mindenképp mond meg neki, hogy nincs miért aggódnia, sőt téged is bosszant, hogy az ex nem bír rólad leszállni.
2008. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
"nem tudom eldönteni mi a legjobb"- úristen, te még ezek után gondolkozol hogy kit válassz??? a férjed egy angyal, látszik hogy nagyon szeret, hisz nem bocsátott volna meg... nem értelek!! egy ilyen pasit ne haggy ott egy futó kalandért!
2008. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elnézést, lehet, hogy hülyén fogalmaztam. Eszembe sem jutna elhagyni a férjemet, hiszen mindennél sokkal jobban szeretem. Azt nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e a múltat bolygatni.

Tud az üzenetekről, amikre természetesen nem válaszoltam. De nem tudom, hogy mit mondhatnék neki. Úgy érzem felesleges lenne erről beszélni, és talán fájdalmas is. Viszont ha nem beszélek róla, lehet hogy a párom úgy érzi majd, hogy valamit titkolok előle.

2008. jún. 3. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
szerintem egyzser beszéljétek át a férjeddel, töviről hegyire és nyugtasd meg hogy neked az ex nem jelent semmit, csak ő van számodra, stb. És éreztesd is vele! és mondd meg az exnek hogy ne keressen mert nincs esélye! vagy ha nem érti meg, cserélj telefonszámot!
2008. jún. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!