Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a legjobb haverod lép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a legjobb haverod lép félre a bnöddel 4,5 év kapcsolat után. Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Ti mit szólnátok,ha a legjobb barátnötökkel,akivel 4,5 éve együtt vagyto,s már a kezét kérnéd meg,de persze a dolog nem sikerül,szakítás lesz belőle,s 2 hónapra rá megtudod hogy a legjobb barátoddal már hónapok ota kavartak,nem is kicsit.. Hogy viszonyulnál a dologhoz?
2009. júl. 10. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem nevezném azt az illetőt a legjobb barátomnak.Meg amúgy olyan nincs is,hogy legjobb barát.Én soha többet nem állnék velük szóba,de nem kerülném őket,sőt inkább keresnék egy olyan személyt,aki tényleg megérdemel,de nehezen bíznék nagyon,egy ilyen eset után.Tudom nemsokat segítek,de fel a fejjel és nézz előre,tervezz,dolgozz,esetleg kezdj új életet külföldön,foglald el magad a hobbiddal.
2009. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Ők meg hadd legyenek"boldogok". LEhet ezerszer jobbat találsz és olyat aki nem ver át. Előző voltam.
2009. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
agyonverném, bocs, nem vagyok toleráns típus...mármint a fiút
2009. júl. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
S lenne valaki aki vmennyi idő után meg tudna nekik bocsátani?..
2009. júl. 10. 17:52
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
bár lány vagyok, de ha a legjobb bnőm tenne ilyet, minimum szembeköpném, de lehet, hogy megtépném.. bár ne felejtsük el, hogy a barádnőt is hibás volt,nem csak a szeretőt kell okolni. (sőőt, akár te is, mert ezek szerint lehet, hogy nem adtál meg neki valamit)
2009. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
nyilván nem volt felhőtlen a kapcsolatotok, különben ez nem történt volna meg.
2009. júl. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Addig nem akart elhagyni mig a masikban nem volt teljesen biztos hogy jol erezne magat...S amugy semmit nem lehetett észrevenni belole..Ugyanugy eljartunk szorakozni,nyaralni tobbesben,hogy ok régota kavartak..
2009. júl. 10. 17:57
 8/16 anonim ***** válasza:
9%
A fiúval tartsd meg a barátságot, a nőt meg nyird ki. Mindig a nők miatt van az egész!!!!
2009. júl. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
A lányt kidobnám, a volt legjobb barátommal meg megszakítanám a kapcsolatot. Ennyi.
2009. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti, hogy már nem szeretett, csak azért volt veled, hogy ne legyen egyedül.....eléggé szánalmasnak tartom másoknak az érzelmeivel játszani.
2009. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!