Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja szakitottam a párommal. Megőrülök annyira hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 17:47
 1/5 Voguelilias ***** válasza:
45%
Először szerintem kezdjetek el újra beszélgetni és ha esetleg úgy veszed észre, hogy még mindig szívesen találkozna veled akkor találkozzatok ott már elmondhatod neki, hogy nagyon hiányzik és úgy gondolod hogy vele szeretnél lenni. De azért is hiányozhat mert esetleg sokáig tartott a kapcsolat és hiányzik a mindennapjaidból. Gondolkozz el hogy mit akarsz tőle és ha tudod akkor lépj amíg nem késő!
2009. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Akkor meg mi a fenéért is szakítottatok?! Őrület h egyesek mennyire nem tudnak reálisan gondolkodni...
2009. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Ha őrülten hiányzik, akkor te őrülten szerelmes vagy. Ha így van, bármit tegyél meg a szerelemért, hogy újra együtt lehessetek. persze, csak ha biztos vagy benne, hogy ő is őrülten szerelmes volt beléd. Ha nem, akkor sajnos hiábavaló minden próbálkozás.
2009. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3évig voltunk együtt, sokat hívogattam a szíkításunk után és ezt nem kellett volna. Azt mondta, hogy keressek vkit...amikor találtam akkor tiszta ideg volt. Most azt írta nekem hogy talált új barátnőt. de persze ez nem igaz...mindenki azt mondja hogy várjak egyx két hónapot és ő fog keresni engem, addig egyáltalán ne hívjam..
2009. szept. 3. 11:28
 5/5 Voguelilias ***** válasza:
Valószínű érez még valamit irántad ha mást nem kötődést a lány. És valóban igaz, hogy a "görcsös ragaszkodással" csak ront az ember a helyzetén. Én azt javaslom, hogy határozd el magadban, hogy mennyi időt adsz a lánynak arra, hogy jelentkezzen. Ha nem jelentkezik akkor hiába őrülten nehéz de meg kell próbálni túllépni rajta, mert ha nem akkor csak magadnak okozol nagy szenvedéseket!
2009. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!