Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagy kérés egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy kérés egy férjhez, hogy csörögjön napközben vagy írjon egy sms-t, ha nem ér haza szokott időben?

Figyelt kérdés
Mielőtt még valaki közölné, hogy biztos megcsal/szeretője van, annak üzenem, hogy neem.. nincs neki!
2013. jan. 30. 16:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

De rossz duma: pénzbe kerül... családbarát csomag, havi 900 forintért korlátlan beszélgetés.

Nem nagy kérés, de úgy látszik a férjednek valamiért mégis nehezére esik. Ezt Vele kell lemeccselned.


24n

2013. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem kell mindent komolyan venni, azt viccbõl irtam, hogy pénzbe kerül. Ezért még nem kellett volna lenullázni.


Kérdezõ és a férjed mit mond erre a kérdésedre, miért nem ir sms_t stb.?

2013. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nagy kérés. Nekem a férjem napközben is csörög, csak úgy, hogy beszéljünk pár szót. Amikor indul haza pedig mindig hív, hogy most indul, beugrik a nagyobb gyerkőcért az oviba, és érkeznek. Pedig megtehetné, hogy csak akkor hív, ha mégsem ér oda időben.
2013. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

baráti anyuka a bölcsiből? arra a pár órára elviszi magukhoz a gyereket, te pedig a munka végeztével érte mész. bár ez majdnem olyan mint a dadus.


amúgy gondolom csak nem felejti ott a gyereket, ha tudja, h épp ő a soros aznap. :)

2013. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Amikor hazajött megkérdeztem tőle, hogy most akkor mi van? Mi lesz?!

Bocsánatot kért és azt mondta, hogy mindig kimegy a fejéből. Nem a gyerek, hanem az, hogy hívjon vagy írjon.

Persze, most sok mindent kell bent csinálnia, mindig van valami határidős munka, én ezt aláírom .. de attól még jó lenne, ha nem nekem kéne mindent megoldanom. Ugyanis én nem vagyok szuper anya!


Mondtam neki, hogy ezen a héten érjen oda a gyerekért, mert többet nem tudok érte menni. Legalábbis remélem, hogy nem rúgnak ki holnap .. a főnököm már hívott és elég rossz hangulatban közölte, hogy reggel jelenésem van!


Jövőhéten pedig keresek egy dadust. Megindokoltam, hogy miért. Mondtam, hogy majd én fizetem a félretett pénzemből és kész.

2013. jan. 30. 20:15
 16/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ingyen beszélünk. Szóval a drága telefonszámla se lehet indok :)
2013. jan. 30. 20:16
 17/17 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik, hogy a diplomával nem jár ész.

Előbb is gondolhatott volna rá, hogy az ő feledékenysége miatt te folyamatosan kockára teszed a jó híred, megbízhatóságodat bent a cégnél.

2013. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!