Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szeerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeerezhetném vissza a (volt) barátnőmet?! Több lent!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy lány a sulimból akivel 1éve járunk és ilyen "se veled se nélküled,, a kapcsolat és eddig 3x voltam vele együtt.Most újra szeretném meg szerezni, mert csak őt szeretem hetek óta alig eszem,iszom és bezárkózott vagyok!A lányt nagyon szeretem és már rákérdeztem, hogy esetleg újra de a választ mindig kikerüli vagy rámond egy nemtudom-ot vagy nem-et vagy lehet!Nagyon rossz így!Kérlek segítsetek!Rendes válaszokat várok nem bunkó, lehurrogó válaszokat!Köszi
2013. jan. 31. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát barátom nagyon úgy néz ki, hogy a lány már nem akar tőled semmit. Így nem tudod visszaszerezni. :/
2013. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az ilyen kapcsolatok azért vannak, mert az emberek nem bírnak együtt lenni (se veled), viszont a magánytól félnek, úgyhogy kell valaki melléjük, akivel egyébként nem jönnek ki rendesen, de legalább nincsenek egyedül... szóval ez előrevetítheti a helyzeted


vedd észre: a csaj nem akar Veled lenni

nem szereted, csak ragaszkodsz hozzá.. elvégre megvan az oka a rendszeres szakításnak is.. ha két ember szereti egymást, nem szakítanak..

szóval megvan az esélye, hogy újra "megszerezd", de csak egy újabb szakítás lesz a vége.. mert a seveledsenélküled kapcsolatok a "nélküled"re vannak kihegyezve.. már rég vége van, csak nem tudod elfogadni:(


Sajnálom:(

2013. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát lehet ez a válasz nem fog tetszeni neked de el kéne végleg engedned.mert ha már háromszor megpróbáltátok akkor negyedszere mi változna?

es ha kerüli a témát akkor az azt jelenti hogy ő már nem szeretne semmit.szerintem.

2013. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ugyanúgy beszélgetünk, mint régen, mint 2 legjobb barát de szeretjük egymást...Mindig mondja, hogy szeret de ha semmi akkor?! :/ Amúgy köszönöm a válaszotokat!:)
2013. jan. 31. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szórakozik veled. :( Bocs
2013. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!