Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol ismerkedjek az interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek az interneten lányokkal?

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm akit az interneten ismertem meg egy játékban, és úgy gondolom hogy ez másodszor is lehetséges... Tudom, lehet hogy arra gondoltok hogy mért internet, hát azért mert ott akarom és kész... erre írjatok és ne bulihelyeket, ne társkeresőket, hanem hogy holvannak a neten?? pl league of legends, csak ott nagyon nehéz magyarokkal találkozni, de hogy még lány is legyen az álom...szóval hol? cs 1.6, honfoglalóba próbálhatom? vagy hol vannak még? légyszi segítsetek :SS ti is lányok :DD 15/F

2013. jan. 31. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én lolozok :D
2013. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ott ahol a szivárvány lába lelhető.
2013. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
honfoglalón max 10-12 éveseket találsz...
2013. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem remegek te nyomorék... facebookom meg van és szerintem normálisan is mondhatnád... az elsőnek mondom: mi a neved? :DD
2013. jan. 31. 19:30
 5/15 A kérdező kommentje:
mm lolba xd
2013. jan. 31. 19:31
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát, ez a megnyilvánulásod után már nem tűnsz valami értelmesnek... inkább nem játszanék veled :o
2013. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
oo mert az hogy inteneten szeretném az tényleg rohadt furcsa...
2013. jan. 31. 19:32
 8/15 anonim ***** válasza:
Drága testvírem. Ne hallgass rájuk. Az Úr mindig veled van ott belül. Tedd azt amit a szíved súg. Tedd azt amit jónak látsz. Most megáldalak téged kedves téstvérem. E nomine pátré esz fili esz piritusz szánti ámen!
2013. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
az elsőnek mondom: ez van... ő is ilyet ír akkor énis :D am meg mivan ha jól játszok?xD Ájsztea a nevem, jelöjj be ha akarsz xD
2013. jan. 31. 19:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Lumbalábi Lilla lezbi úgyhogy nincs szerencséd.
2013. jan. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!