Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Miként lehetne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Miként lehetne a helyzetet újra normálissá tenni?

Figyelt kérdés

Óriási szemétládának érzem magam... Barátom van, aki a világ legkedvesebb, legaranyosabb, legudvariasabb férfija. A legeslegjobbat érdemelné... erre én folyamatosan egy másik férfira gondolok. Egyszerűen képtelen vagyok leállítani a gondolataimat. Ez a férfi próbálkozott nálam a jelenlegi barátom előtt, de semmi sem volt köztünk, most pedig újra felbukkant (kb. egy hónapja). Idiótának tartom őt is meg magam is, hogy nem tudom hidegvérrel kezelni a dolgot, de attól is félek, hogy erre az egész hülyeségre (ami főként az én gerinctelenségemből fakad) rámegy a kapcsolatom. Mit gondoltok? Annyira tanácstalan vagyok...


22/L



2013. febr. 1. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Piszkálja a fantáziádat. Ez van. Amíg fantázia, addig nincs baj. Ha nincs túl sok izgalom a kapcsolatodban, akkor ez természetes dolog. Ha a párod is vinne színt a kapcsolatba, akkor nem gondolkodnál félre.
2013. febr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es, ebben lehet valami igazság...
2013. febr. 1. 08:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Emiatt nem kell marcangolnod magad. Ez természetes dolog, főleg hosszabb idő után, ha monotonná válik a kapcsolat.

A pasik is szoktak fantáziálni, lehet, h pont a te párod is szokott. Ettől csak jobb lesz köztetek minden. Csak tudni kell, hol a határ. Flörtölés is még belefér.

Malek Andi is szokott a férje mellett flörtölni, azt hiszem a Frizbibe beszélgetett erről.

2013. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is átéltem már hasonlót, de végül együtt maradtunk és sokkal szorosabb kötelék alakult ki közöttünk, mint azelőtt. Nálunk erre az volt a "megoldás", hogy azt ugyan nem mondtam el a páromnak, hogy valaki más jár néha a fejemben, de arról beszélgettünk, hogy tennünk kell valamit, mert kezd ellaposodni a kapcsolatunk. (azelőtt mindig veszekedtünk és nem éreztük olyan jól magunkat egymással, mert minidg volt valami "hiba", ami tönkretette a dolgot) Ő is belátta hogy változtatnunk kell. Mindketten sokkal figyelmesebbek lettünk és elkezdtük értékelni azokat a már-már természetesnek vett dolgokat is, amiket eddig észre sem vettünk. Amikor látod, hogy a másik is mennyit tesz azért, hogy a kapcsolatotok működjön, neked is megadja a löketet hogy színt vigyél az egészbe. Ha pedig ennyire egymásra hangolódtok, szinte időd sem marad fantáziálni és szép lassan el is felejted majd, hiszen úgy érzed, emellett nem érdemes. :)
2013. febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az ötös válaszolónak köszönöm a tanácsot. :) Meg a többiek válaszát is.
2013. febr. 1. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!