Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy anyagi különbség esetén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy anyagi különbség esetén (gazdag pasi-szegény nő) működhet jól hosszútávon egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
A vádakozó kommentek elkerülése a végett a lány nem a pénze miatt jött össze a pasival...
2013. febr. 1. 19:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
2013. febr. 1. 19:42
 12/19 anonim ***** válasza:

11


Neked kell tudni, hogy intelligens-e, mélyérzésű-e a pasi, vagy az a tipikus megjátszós, nagyképű, űres fejű sznob.

Utobbival akkor sem kezd egy valódi nő, ha az egyetlen pasi is lenne a világon.

2013. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
6-oska voltam
2013. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
De fordítva miért ne működhetne? Fiúk titeket zavarna ha a lány a gazdagabb?
2013. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
59%

Működhet, csak nem egyszerű. Én is ilyen kapcsolatban vagyok, és már-már mániákusan ügyelek arra, nehogy kihasználás érzetet keltsen a dolog, erőn felül igyekszem viszonozni az ajándékokat, a közös kiadásokat pedig kb. felezzük. Ő szerintem nem is tudja, hogy ez nekem mennyire nem egyszerű.

Nem is vele van gond, hanem a külvilággal. Egy családi összejövetelen például rákérdezett az unokatesóm, hogy mennyit keres, én meg megmondtam. Azóta látom a fején azt a tipikus "nyilván a pénzéért vagy vele" kifejezést, nagyon rosszul esik.


Fordítva általában azért működik nehezebben, mert ha a férfi nagyon hagyományos családban nőtt föl, akkor bántja a büszkeségét, hogy a nő keres többet, és emiatt frusztrált és elviselhetetlen lesz. Ilyenben is volt részem :(

2013. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A férfiaknak valóban nehéz az, ha a barátnőjük erősebb anyagilag. Nekem egy kapcsolatom emiatt ment tönkre. Mindamellett, hogy mindig mindent feleztünk, a szülei állandóan kötekedtek vele és addig piszkálták, míg szakított velem. Nem is ő, hanem a szülei nem tudták azt kezelni, hogy milliomos vagyok. Szerettük egymást és soha nem éreztettem vele ezt az egészet, de a szülei nagyon hatottak rá. Azt gondolták, hogy majd a pénzemmel akarom őt megfogni, vagy zsarolni. :/ Kár, hogy emiatt vége lett, de jobb így mindenkinek. Én egy pasitól mondjuk elvárnám emellett, hogy legyen saját munkája és eltudja magát tartani...
2013. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Miért ne vágja n fejéhez ,hogy ő gazdag?

Meg szerintem jó ,ha érezteti vele, így szabadon beszélhetünk arról, ki milyen nagy építőipari gépet akar stb...


Ezt utálom a gazdag pasikban, én is az vagyok, miért kell sokszor szegény lánnyal összejönni. Vegyetek rólam példát ,én beházasodtam a pénzhez , ő is azért.

2013. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hű, micsoda példamutatás. Na igen, a pénzzel nem feltétlenül jár bizonyos értelmi szint, ahogy azt láthatjuk. Egyesek azt hiszik, mindent és mindenkit megvehetnek...
2013. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én se vagyok gazdag,sőt. Ám nem zavar ha olyan Nőm volna aki jobb anyagi helyzetbe van. Csak fogadjon el úgy mindenki amilyen vagyok,ennyi!
2013. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!