Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az ilyen pasikról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen pasikról?

Figyelt kérdés
Tetovált felkarok, mell, hát. Nagydarab, de nem kövér, csak van pocakja. Kopasz de szakállas. Értelmes válaszokat várok. Előre is köszi. 20/L
2013. febr. 1. 09:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem találkoznék vele egy sötét sikátorban.
2013. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Gyúrós,keménymotoros?

Amúgy jófejek szoktak lenni.

2013. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hehe :) Pedig nem olyan ő, mint aki bárkit is bántana ok nélkül.
2013. febr. 1. 09:49
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönne be. A tetoválással még nincs gond, meg a pocakkal sem, de kopaszság és a szakáll számomra "taszító". Szerintem nem illik össze a kettő...vagy legyen kopasz és szakáll mentes, vagy legyen haja és szakálla...
2013. febr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
milyen motorja van?
2013. febr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nincs motorja, nem az a motorozós fajta. :)
2013. febr. 1. 09:51
 7/18 anonim ***** válasza:
félnék tőle
2013. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
1-eske vagyok. Igazából azt gondolom róla, amit leírtál. Se több, se kevesebb. Meg kellene ismernem ahhoz, hogy ennél többet tudjak mondani. A sikátoros dolog meg inkább közhely volt, mint a személyére vonatkozó véleményem.
2013. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom vele. A szakáll ami nem jön be.
2013. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kicsit visszataszító... :/
2013. febr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!