Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit tennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit tennétek ha a fiutok még egy kocka csokit is sajnálna tőletek?

Figyelt kérdés

Önző,de szeretem.Mit tegyek?Ki kellene dobnom,de nem megy.Szenvedek,de én nem vagyok önző én nem sajnálok senkitől semmit.

23/L



2013. febr. 1. 23:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális kapcsolatban két szerelmes ember legszívesebben elhalmozná a másikat minden jóval.Szóval a Tiéd nem egy normális kapcsolat.Neked egy önző,egoista pasi jutott,ráadásul boldog sem vagy.Remélem tudod,hogy csak az idődet pocsékolod...
2013. febr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de lépjél. Sajnálom, de ezt kell mondanom. Én ezen már túl vagyok, nem érdemes semennyit se rászánni. A szerelemtől nem akartam észrevenni. Az évek múlásával, ez csak rosszabb lesz, mert ez itt nem fog megállni, másban is ilyen lesz. Így is úgy is Te iszod meg a levét. Még most egyszerűbb.
2013. febr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Neked egy önző,egoista pasi jutott,ráadásul boldog sem vagy.Remélem tudod,hogy csak az idődet pocsékolod...

hát én igen azt!Önző,szerintem nem szeret!Lehet van neki más,mert ajándékokat meg vesz rendesen,blokkokat lehet találni!Egyszer kidobtam,visszaédesgette magát.Önző,lehet direkt csinálja?Lapátra teszem holnap!

2013. febr. 1. 23:40
 14/23 anonim ***** válasza:

Egyke, lehet nem volt gyerekszobája..

Bár ráhozható bármi, de az, h nem tud osztozni az biztos. Esetleg vhogy meg kéne leckéztetned, hátha leesik neki.

S ne lágyuljon el a szíved.

V. mond, h nem akarsz olyan önző lenni, h mással boldog lehessen..

2013. febr. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Jav. húzható
2013. febr. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy tábla csokit,várd meg míg megeszi és mély kalapemeléssel búcsúzz tőle:)
2013. febr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ha az én barátnőm lennel,az utolsó falat kenyeremet is neked adnám:)kisülne a szemem ha sajnálnék tőled valamit.

25/F

2013. febr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy vannak még rendes emberek.Van tesója,az is smucig!Lapát mert kiderült van valakije és azt meg a tenyerén hordozza.Na ennyit erről.Remélem letöri még egyszer a szarvát a csaj!
2013. febr. 2. 09:00
 19/23 anonim ***** válasza:
Legyen boldog akkor a csokijával.
2013. febr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mikor alszik vágd le a hosszú pajeszát!
2013. febr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!