Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan látszhatok idősebbnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan látszhatok idősebbnek?

Figyelt kérdés
Van barátom de nem vagyok megelégedve a külsőmmel, sportolok rendszeresen. Viszont öltözködéssel kapcsolatosan illetve hajviselettel,sminkekkel szeretném hangsúlyozni hogy érettebb vagyok a koromnál. (alapozót nem szeretek használni) Miket ajánlanátok?

2013. febr. 2. 17:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Idén töltöm a 18-at
2013. febr. 2. 17:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a kérdésből kiderült, hogy nem vagy érettebb a korodnál.
2013. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

minek kell idösnek látszani.

örülni kell h nem fog az idö rajtad :D

2013. febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 carlaa00 válasza:

sötét sminkkel... szemeden sötét szemhelypúderrel és az arcodon az arccsontodat is bronzosítóval hangsúlyozd. Használj vastagabb tust, vagy szemceruzát a szemhély felső részén a szempillák tövében. És a szemöldökös is emeld ki.

Öltözködés terén pedig próbálj magassarkút hordani, elegáns ruhákat.

A hajad lehet kibontva, lófarokba, de ha nőies akarsz lenni, kontyba tűzd.

Én 17 vagyok, és én csak azért használom a leírtakat, mert nekem így tetszik. Többen néztek már többnek, mint amennyi vagyok, de nem zavar, mert én már kicsinek is ératt nő akartam lenni, és beválik :)

2013. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok, és 16 fölé tippel mindenki :)
2013. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!