Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitséég! 14/L elrontottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitséég! 14/L elrontottam a csókot. Gáz? Lentebb

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és a barátommal 2és fél hete járunk, de mivel nekem ő az első barátom, és életemben csak egyszer csókolóztam .. még csak tegnap jutottunk el addig, de nagyon elrontottam.. és ezek után nem tudom mit gondol rólam, de alig merek a szemébe nézni szerintetek?

2013. jan. 4. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nezz a szemebe, mondd meg neki, hogy tudod, hogy bena voltal, de neked o az elso, es szeretned jol csinalni, tanitson meg. Ennyi. Hidd el, be fog jonni neki.
2013. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hová adtál csókot? Lehet még jó is a vége.
2013. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted ő tud csókolózni?! Nem. Hacsak nem sokkal idősebb nálad... Ez esetben viszont butaság.
2013. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,annak idején én is elrontottam..én is 14 éves voltam,amikor először megcsókolt a barátom.Aztán nevettünk egyet,és ennyi.Oldotta a feszültségemet,aztán 10 hónap alatt belejöttünk.Nem feküdtem le vele,ezért elhagyott.Akkor jó ideig nem beszéltem vele és lett egy komolyabb,2 éves kapcsolatom.Aztán annak is vége szakadt,mert az illető nem szeretett..nem becsült meg.Aztán megint összejöttem az első igazi szerelmemmel,aztán most még jobban elvagyunk egymással.:D

17/L-20/F

2013. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Hogy lehet elrontani?:D Mit rontottál el rajta?
2013. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kicsit részletezhetnéd, hogy szerinted mit is ronrottál el? (akár priviben).
2013. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ojan szornyu azert nem lehetett. en is elsot elrontottam,mert hát senki sem tud mindent rogton elso probalkozasra:) nyugi ezt a prax majd hozza magaval.. kovetkezonek mar jobb lesz meglatod:) biztos zavarban voltal mert elso is volt, elhiszem en nekm is ojankor sok mindne kavargott a fejemben.. de kovetkezonek mar konnyebb lesz,csak lazulj el, felejcsd el a kul vilagot,es csak koncentralj.. meglatod minden jo lesz:) hajráá mindnet bele!:) sok sikert kivanok!:) meglatod a pasik imadni fog:)
2013. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Aleges legpontosabban írd le h mit rintottál el
2013. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ugy rontottam el hogy megharaptam a száját..
2013. jan. 6. 15:00
 10/10 anonim ***** válasza:
még lehet hogy tetszett is neki:)) enis szokom a baratomnak, es imádja:))
2013. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!