Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jelölt be az exbarátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelölt be az exbarátnőm egy közösségi oldalon, ha egy levelemre sem válaszol?

Figyelt kérdés
a napokban bejelölt az exem, gondoltam megkérdezem mi újság vele így egy pár év után. De egy levelemre sem válaszol. Értitek ezt a viselkedést ?
2013. febr. 2. 20:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"de ha online van és ráírok chaten abban a pillanatban kilép :-/ "


Aki ezt csinálja az egy kamu ember, az nem az exed.

2013. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Lehet az exe is, ha nem akar rá válaszolni. Volt olyan ismerősöm aki szintén így viselkedik és pofátlannak kell lenni, hogy felkapja a vizet és visszaírjon mérgében.
2013. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
biztos hogy nem kamu profil. mert egyik ismerősöm az ő régi osztálytársa volt és tegnap beszélgettek. Ezért nem értem hogy mire jó ez :-/ jobb lesz ha inkább törlöm. Nekem az nem esik jó ha látom ahogy új fotókat postol az új barátjával
2013. febr. 2. 20:35
 14/20 anonim ***** válasza:
igazából nem lehet, hogy megvan rá az oka, hogy nem akar veled beszélni??????????????????????????????
2013. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Na meg lehet azért csinálja, hogy te lásd, sőt nagyon nem kizárt.
2013. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs, mivel anno ő dobott azzal az indokkal nem vagyok olyan mint a többi fiatal hogy bulizós nagymenő stb.

Természetesen ezt sikerült emailben közölnie.

2013. febr. 2. 20:42
 17/20 anonim ***** válasza:
aki email-ben szakít, az a szemembe nem ember.. akkor mégis mit vársz egy ilyentől mondd..??? Nehogy visszajelöld nekem.. :D Had nézzen mint Rozi a moziba, mikor megkapja az elutasító üzenetet.. :D
2013. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
már visszajelöltem tegnap, de törölni fogom ma
2013. febr. 2. 20:57
 19/20 A kérdező kommentje:
azt gondoltam hogy az évek alatt valamennyivel kulturáltabb lett
2013. febr. 2. 20:57
 20/20 anonim ***** válasza:

13


Kamu-kamu-kamu

2013. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!