Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon megbántott!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Novaaa kérdése:

A barátom nagyon megbántott! Mit tegyek? (több lent)

Figyelt kérdés

A barátomat ugymond eltiltották tőlem mert neki elég rossz lett a félévije és ez alatt azt értem, hogy ÉN nem mehetek át hozzájuk! Most történt az az eset, hogy el akartunk menni az állatos boltba ketten halakat venni és előtte suli után elkisértem haza mert enni akart valamit! Mondtam neki, hogy kint inkább megvárom nem akarom bajba sodorni vagy hogy szigorúbb legyen a büntetés! Erre ő meg csak azt hajtogatta hogy: Nem jössz be? Mondom :- inkább most nem! Erre bement majd pár perc múlva kijött a huga és ő is megkérdezte hogy bemegyek-e neki is nem-et mondtam, erre ki jött a barátom és ujra megkérdezte (sokadjára) Neki is ismét negatívat válaszoltam erre fogta magát bement, felöltözött majd kijött a házból és a bicójához indult. Elindultunk az utcán de nekem feltünt, hogy az én otthonom felé megyünk és nem a bolt irányába. Megkérdeztem, hogy hova is megyünk? ő meg mondta hogy : Hát haza kisérlek. én mondogattam neki hogy de én a boltba szeretnék menni! Ő meg erre hangosan :- EZ VAN ÍGY JÁRTÁL majd én el megyek egyedül ! Mondom neki:- Miért? Ő meg majdhogy kiabált velem, hogy : MEERT!!

Amikor elértünk az én házam kapuját csak annyit mondott:- na megyek szia! És ennyi.



Hát mit ne mondjak kezd elegem lenni ebből a gyerekes stílusából!!( nem ez volt az első hülye besértődése)


Mit tegyek? Ő miért reagálta le ezt így? Én hogyan reagáljak mert nekem nagyon rosszul esik, alapjába véve nem vagyok egy sírós sőt, egyáltalán nem, de most bevallom sírtam ezmiatt' Egyerűen tanácstalan vagyok :(



2013. jan. 22. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekek vagytok még mindketten...
2013. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pasiból van. A pasik még éretlenek. Figyelj adj neki egy kis időt majd ki heveri.
2013. jan. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi értelmes választ szeretnék. amugy meg igen! még nem vagyunk felnőttek,de én próbálok érettebben viselkedni mint a barátom! Ő sértődött be azon, hogy én nem akartam őt bajba keverni? NORMÁLIS EZ? -_- szerintem nem. ezért tettem fel a kérdést, hogy vajon ezt a kommentelők, hogyan látják
2013. jan. 22. 14:22
 4/13 Vadkan01 ***** válasza:
Elmondtad neki, hogy miért nem mentél be? AHOY
2013. jan. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérlek, ne haragudj meg, ez csak az én véleményem, de szerintem te kezelted éretlenül a dolgot, nekem úgy tűnt, kinn duzzogtál mamíg megvártad. Biztosan a szülei nem így gondolták az eltiltást, hogy tüntetőleg ne menj be 5 percre, míg elkészül. Ez kínos volt neki, és megsértődött. Persze, nem kezelte jól a helyzetet ő sem. de nincs nagy baj :)
2013. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen elmondtam neki hogy miért nem! És amig kint voltam pont jött az apja , hát mondom szép lesz ha most lebukunk hogy itt vagyok és őt megint megbüntetik! Amugy azt a tiltást szó szerint kell venni. ( egyáltalán nem is mehettem volna hozzájuk)
2013. jan. 22. 14:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Istenem...én még ilyen buta kérdezőt nem is láttam mint ez!
2013. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen kedves 7-es ! Asszem nem érted meg a kérdést!
2013. jan. 22. 14:35
 9/13 anonim ***** válasza:

Hadd fordítsam le. :)


Zárójelben az van, amit gondol és nem mond ki.


(Rossz lett a félévim. Rossz tanuló vagyok, a barátnőmet meg eltiltották tőlem. Most meg nem akar bejönni, de elmenne boltba velem. Döntse már el mit akar! De nem, eltiltották tőlem. Ez így nem jó, tényleg nem is vagyok őhozzá való. Hazakísérem, mert különben nem megy el, és még cikibb lesz a szitu.)

......

(De szeretem őt! Miért tiltották el tőlem?!)

– De én a boltba akarok menni. - mondod Te.

– (De eltiltottak tőlem! Miért nem állsz ki mellettem a szüleid előtt? Miért nem velük beszéled meg?) EZ VAN, ÍGY JÁRTÁL! (Szeretsz? Fontos vagyok neked? Miért nem mondod ezt?)

– Miért?

– (Miért nem mondja ki? Hogyan mondjam el, hogy hiányzik, de ha nem áll ki mellettem, akkor ennek semmi értelme. És ha kiáll mellettem? Akkor az csak sokkal nehezebb lesz, ki tudja mit csinálnak még a szülei... Én egy rossz tanuló vagyok, nem akarják, hogy velem legyen. ÁÁÁÁH, ebből nincs kiút...! Szembe kell nézned ezzel!) MEERT!!

2013. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9-ES! Ez egyáltalán nem így van! Sajnos rosszul látod! A barátom nem rossz tanuló annyi hogy angolból majdnem megbukott! Én 4-5-ös tanuló vagyok én segitettem neki hogy ne bukjon meg( ő kért hogy segitsek) !!!


és az hogy ÉN nem állok ki mellette egyáltalán nem így van, mert én eddig mindig kiálltam mellette , a szüleit imádom a hugát is, és ők is kedvelnek engem!


És én azért ragaszkodtam ahoz hogy na akkor mennyünk a boltba mert neki szerettem volna halakat venni! A szülei meg nem azért adtak neki büntetést hogy velem ne legyen hanem azért mert majdnem bukott! ( ami nem jó ) a párbeszéd amit írtál az teljesen rossz! Már bocsánat!

2013. jan. 22. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!