Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hogyan viselkedje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan viselkedjem vele ezek után? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Lesz aki totál bolondnak néz és majd leszól, hogy mekkora egy tr*ger vagyok, de nem ez érdekel. Az írjon, akinek segítő véleménye van. Nekem most erre van szükségem. Csúnyán át lettem verve! Egy srác nem kicsit átvert maradjunk annyiban, hogy hitegetett. Szeretném megbosszulni, de nem csinálni hülyeséget vagy ilyesmi, hanem ahogy a jó mondás tartja, a ,,kevesebb néha több" elven. Az illető megérdemli, érzelmekkel játszott. Szerintetek mi a legrosszabb? Nem foglalkozni vele? Kedvesnek lenni? Tudom, ha átvert akkor biztos nem érdekli, hogy mit gondolok. De mégis! Fiuk nektek mi esne egy ilyen után rosszul egy csajtól akit végűlis kedveltek! Nem vagyok egy bosszús alkat, de játszott velem! Normális válaszokat légyszi...20l

2013. febr. 2. 02:37
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Te ismered...

Én nem szoktam bosszút állni még akkor sem ha bántanak (pl.családon belül)

2013. febr. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
családon belül én sem, de ezzel a sze*mét dologgal már nem merem mondani én sem, hogy ismerném...
2013. febr. 2. 02:43
 3/41 anonim ***** válasza:

konkrétumot,ne kelljen már barkópázni.

mi a f@sz történt?

2013. febr. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Kitalálom-a pasid nyomozott utánnad meg nem az akinek mondta magát?
2013. febr. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Nem az a lényeg mi történt, amit már le írtam amúgy is!

Hitegetett majd pofára ejtett...

2013. febr. 2. 02:48
 6/41 A kérdező kommentje:

4. szó sincs ilyenről...

csak áltatott én hittem neki, mert megbíztam benne, ő meg pofára ejtett

2013. febr. 2. 02:49
 7/41 anonim ***** válasza:
De az a lényeg. Nem tudom név nélkül ismeretlenül mért nem lehet normálisan leírni mi történt.
2013. febr. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
De ha nem érdekled akkor ugysem érdekli a bosszúd..
2013. febr. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
azért, mert nem szeretném leírni, mert nagyon fáj még mindig és nem vagyok még abban az állapotban, hogy írjak róla részletesen, nem szeretném...
2013. febr. 2. 02:51
 10/41 A kérdező kommentje:

,,Tudom, ha átvert akkor biztos nem érdekli, hogy mit gondolok. De mégis! Fiuk nektek mi esne egy ilyen után rosszul egy csajtól akit végűlis kedveltek!"


kedvel....:) de mégis pofára ejtett

2013. febr. 2. 02:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!