Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság a lány is kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a lány is kezdeményezhet? Nem ciki?

Figyelt kérdés
Mármint az, hogy így szinte én "szedem fel" őt. Ha egy kicsit is tetszem neki, akkor eljön, ha meg nem, akkor megpróbáltam. Én így vagyok vele. Ha elhívom, akkor mindenképpen leesik neki, hogy tetszik nekem, nem?
2013. febr. 3. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem ciki.szerintem leesik neki ha az IQ-ja megközelíti az 50-et.
2013. febr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ha ő már tett felém lépéseket (pl sokat szemez velem, többször megérint, érdeklődik felőlem) akkor nagy esélye van hogy el fog jönni?
2013. febr. 3. 08:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha ezek a jelek, akkor érdemes lenne várnod.Szerintem ciki mivel, ha a pasi akarna tőle valamit, akkor ő kezdeményezne.
2013. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

Ha van benned egy kis női önérzet, és nem csak azt akarod, hogy megdugjon, akkor ciki! A fiúk nem tisztelik a könnyen kapható csajokat.

27/F

2013. febr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki, kezdeményezz nyugodtan!
2013. febr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki,lehet nyugodtan próbálkozni.25/f.
2013. febr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki . Sok pasi nem mer kezdeményezni nem tudja hogy reagálnál rá és lehet akármekora az iq ja akorse biztos hogy le esik neki egyből vagycsak nem tudja hogyan lépjen
2013. febr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de könnyen fennáll annak a kockázata, hogy a férfi sokkal kevésbé lesz motivált a kapcsolatban, mivel nem ő küzdött meg a nőért. Én is estem már ebbe a hibába, hogy én udvaroltam pasinak és nem is volt értem később se úgy oda. Ebből levontam a tanulságot, hogy nőként is fel lehet szedni férfit, de mindig meg kell hagyni valamilyen módon annak a látszatát, hogy ő "vadászott le" téged.
2013. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha eg ypasi nagyon béna akor egy ksi kétsée is van nem fog ősze jőni.

F/23

2013. febr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Viszont ha enyire félős akor nem fog othagyni tudja hogy mást nem tudna.
2013. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!