Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság a lány is kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a lány is kezdeményezhet? Nem ciki?

Figyelt kérdés
Mármint az, hogy így szinte én "szedem fel" őt. Ha egy kicsit is tetszem neki, akkor eljön, ha meg nem, akkor megpróbáltam. Én így vagyok vele. Ha elhívom, akkor mindenképpen leesik neki, hogy tetszik nekem, nem?
2013. febr. 3. 07:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%
23 F, te vagy nagyon részeg vagy, vagy írástudatlan.
2013. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem. Én alapból nem vagyok egy bőszavú ember. Heteken át fűztem magamat mire ráírtam egy lányra ismerkedés céljából. Idő közben beleszerettem ebbe a lányba, de még nem mondtam el, mert félek a választó...


Kár lenne, ha a férfi vissza húzódottsága miatt nem jönne létre egy kapcsolat aminek akár happy end is lehet a vége... 18F


(megint milyen könnyű másnak tanácsot adni... magamnak meg...)

2013. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!