Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Játszik velem, fél, vagy mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszik velem, fél, vagy mi a helyzet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy leányzó, akivel évekig nem beszéltünk, de most újra beszélgetünk, mert a hosszú kapcsolata tönkrement. Azt mondja, hogy óvatos akar lenni, mert nagyot csalódott! Ha írok neki, akkor napokig semmi hír róla, és amúgy is rövid válaszokat ír. Szerintetek mi a helyzet ezzel a "kapcsolattal"? Mit tegyek, hogy összejöjjünk?

Előre is köszi!



2013. febr. 3. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:

"Ha írok neki, akkor napokig semmi hír róla,"


Ha ezt nem irtad volna, akkor azt mondtam volna, hogy hajrá. csapj a lovak közé. De igy nem. Igy felejtős a lány.

Kivéve akkor ha megsértetted valamivel, és igy húzza a fejed.

2013. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2013. febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy óvatos, még lehetne barátságos.
2013. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
25F, amúgy nem bántottam meg semmivel. Mindig kedves és megértő voltam vele. Nem hiszem, hogy megbántottam volna.
2013. febr. 3. 10:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha mész valahová, akkor hívd el. De nélküle is menj el. Csak kérdezd meg, hogy van-e kedve eljönni. Te is várhatsz néha egy-egy napot a válasszal. Kisebb nyomás lesz rajta és te sem azon fogsz bosszankodni, hogy nem azonnal válaszolt.

A nők sokszor nem tudják, hogy mit akarnak és úgy tűnik, hogy játszadoznak.

2013. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az is hozzátartozik a dologhoz, hogy egyik beszélgetésünk alkalmával megkérdeztem tőle diszkréten, hogy mi a helyzet a pasikkal, és azt mondta, hogy akad hódoló, de még nem tudja, és bonyolult a dolog. Nekem úgy jött le, hogy én vagyok az, de kezdek nagyon elbizonytalanodni.
2013. febr. 3. 10:58
 7/10 anonim ***** válasza:

4


A női lélek törékeny, sokszor azt hiszitek férfiak, hogy a másik fel sem vesz valamit, miközben meg a nő meg szenved tőle..

2013. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha jól értem, hogy legyek kitartó és türelmes, mert boldoggá tehetem! Elhívtam pár helyre, kiemelve, hogy csak kettesben, és igent mondott rá.

Nem tudom értelmezni a helyzetet: mindenre igent mond, ha elhívom valahova, de nehezen ad magáról életjelet. Igaz még nem mentünk el, mert időben nem tudtuk megoldani.

2013. febr. 3. 11:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Hmmm kicsit bonyolult. Időben nem tudtátok megoldani, azért mert írtál egy időpontot és neki akkor éppen volt valami programja, vagy pedig ő írt időpontot, és neked nem volt jó? Mert ha az első, akkor esélyes, hogy nem érdekled.
2013. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én mondtam egy időpontot (nem túl közelit), még nem jött el. De az első találkozásra azonnal igent mondott, viszont a mostani hétvégére azt mondta, hogy van programja (kolléganőkkel, meg farsangi buli a suliban ahol dolgozik).
2013. febr. 3. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!