Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 69ra felhízott feleségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

69ra felhízott feleségnek hogy adnátok a tudtára hogy ne egyen annyit? 54 kgrol felhizott éjjel eszik nem alszik. és minden nap jár aerobik órára. Sztem azt hiszi hogy akkor nem hizik vagy nem tudom. De zabl óssze vissza kólát iszik csokikat

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 12:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem tetszik már neked,akkor keressél mást, mert szegény pontosan azért teszi,amit tesz, mert lehet meg akar neked felelni, és már belefáradt.
2013. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nővérem és én is 1,70 magasak vagyunk. Én 54, ő 70.

A 70 az sok. Most kezdett fogyóba, 10kgt szeretne leadni. Voltám már 59 kg is, és kis töltött galamb voltam. Nem volt egyébként durva, csak látványos volt a +5 kg. Az 1,70nél az 55-62 az ideális lehet, de onnantól felfele, azért van felesleg, amit le lehet tornázni.

2013. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%
60 kg ideális egy magasabb nőnek? XD NEVETSÉGES. Szerintem ha jót akarsz, hagyd el a nőt, melletted nem hiszem hogy jól érezné magát, ha negyven kiló lenne akkor sem.
2013. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%
az a baj, hogy mindenki azt hiszi, hogy x centihez y súly dukál. Egy olyan testalkatú, akinek például a lába nem olyan hosszú, annak jóval magasabb a súlya. Vagy az izmos, annak is.
2013. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Tetszik de nem szeretem a kövéreket és hajaz rá ha nem is az meg 54 kilosan bomba volt.abba szerettem bele. A vékonyság tetszik nekem kövezzetek meg de ez van.persze a normál még belefér de már ezt soknak érzem és mi lesz így késöbb? Kifejezetten vékonynak ismertem meg 60 cm volt a dereka.egy csepp volt. Magasságát nem tudom de olyan normál 165-168 . Ő most azt mondja 169 és a súlya 69 ez ideális . Mások is mondják neki hogy hizott és megsértődik és nekem sír ezen hogy csufolják
2013. febr. 3. 13:02
 16/22 anonim ***** válasza:

Hát azét +15 kg egy év alatt minden, csak nem normális.

Ez meg az önátb*szás ékes példája: "éjjel-nappal tornázom, de kirámolom a hűtőt és szar kajákat eszem edzés UTÁN."

20N

2013. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
11%

"60 kg ideális egy magasabb nőnek?"


178 cm vagyok, és 56 kg, és van rajtam felesleg. Csak tudom már, hogy miről beszélek basszus.

2013. febr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Oké, hogy a BMI indexet nem kell szentírásnak venni,de azért valamennyire körbe tudja határolni a dolgot, és azért a 69 a 169hez már a túlsúlyos kategória alját súrolja...


Kérdező, ha legközelebb panaszkodik a feleséged ezek miatt, akkor mondd meg neki, hogy tegyen érte, hogy ne mondhassanak ilyet.

Dícsérd meg, hogy nagyon jó, hogy aerobikozni jár(ami tényleg tök jó, nekem nincs kitartásom), de az is kell, hogy egészségesen táplálkozzon.

2013. febr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem látom, írta-e valaki, de az nagyon sokat számít, hogy éjjel nem alszik. Először valahogy az alvászavarait kellene kezelni, aztán pedig elhagynia a hizlaló édességeket, a cukros italokat, megpróbálni a zsírosabb kajákat is visszaszorítani.

Amiket leírtál az alapján én valami lelki problémára gondolnék.

Már többször írtam, több helyen, hogy attól, hogy valaki tornázik, de ugyanúgy eszik, nem fog lefogyni. Oda kell figyelni jócskán az étrendre is, sőt az a legfontosabb.

Hogy hogy közöld a pároddal, hogy így már nem tartod vonzónak, azt nem tudhatom, szerintem semmiképp nem fog jólesni neki. Próbáld meg valahogy kíméletesen őszintén előadni neki. Azt is mondhatod, hogy az egészségéért aggódsz, habár ez jó nagy kamu lenne a részedről.

2013. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
mondjad neki hogy ne egyél annyit :)
2013. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!