Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ha összejönnek neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ha összejönnek neki a dolgok, ellök magától. Hogyan tudnám ezt jól kezelni?

Figyelt kérdés

Olyankor nem is keres,magába fordul, ráadásul ha én keresem is, eléggé elutasitó. Sajnos elég sokszor van ilyen, én meg nehezen viselem. Volt,hogy szakitott is velem amikor igy magába zuhant,(bár késöbb rájött,hogy nem birja nélkülem) és egyre nehezebb túllenni egy ilyen befordulásán.

Volt valakinek hasonló tapasztalata?


2013. febr. 3. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
igazából nálunk pont a fordítottja szokott lenni. Ha a barátomnak össze jönnek a dolgai, pont hogy inkább még jobban ragaszkodik hozzám, hogy odafigyeljek rá stb. stb. ha én is padlón vagyok, én is többször kezdeményezem az összebújást stb..
2013. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért csinálja ezt mert vagy nem tart téged megbizhstonak hogy megossza veled a gondját vagy annyira ismer téged hogy ugy véli csak rontanál a habgukatán ha megprobálnád felviditani...
2013. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretne gyengének látszani előtted - ez is egy ok lehet -. Végül is ő a férfi, erősnek és rendíthetetlennek kell látszania, mert ez a sztereotípia. Hagyd magára ilyenkor. Jobb lesz mindkettőtöknek.
2013. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tűrném el. Komoly kapcsolatban ilyen játszmáknak nincs helye, hogyha rossz passzban vagyok, szarok a másik fejére és elutasítom a társaságát.
2013. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy egyre többször van ilyen, és olyankor nem tud velem foglalkozni. De nem is látom rajta,hogy ezen változtatni akarna. Én meg néha emiatt teljesen egyedül érzem magam. Már lassan többször van ez az állapot mint a "normális",hogy boldogok lennénk. Ha nem keresem ilyenkor, méginkább eltávolodik , ha meg közeledek. az a rossz, mert neki nincs kedve semmihez. Fogalmam nincs mit kellene tennem,mert amúgy szeretjük egymást.
2013. febr. 3. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!