Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom sexelni akart, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babybogyo88 kérdése:

Barátom sexelni akart, de én nem, erre elkezdi, h majd másba "ürít", ha én nem akarom. Erre mondtam, h eddig csak vele voltam és mégsem jó az az ő hibája. Amúgy meg én sem rohanok máshoz, mert nem tud elélveztetni, ez szerintetek milyen dolog?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 13:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy büdös paraszt, de neked sincs túl sok önbecsülésed, amiért egy ilyennel vagy.
2013. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Jelzem neki igen, de ő elvárja az orált én nem kapom vissza.Lenne önbecsülésem, de nála lakom, kényszerhelyzetben vagyok, nincs hová mennem és ezzel visszaél
2013. febr. 3. 13:21
 13/18 anonim ***** válasza:

Na így már értehetőbb:)

Bocs de a kérdés elég hülyén volt feltéve..

És ha a szemébe mondod mit akarsz?

2013. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen észrevettem, h rosszul volt feltéve, elnézést.Hát egy ideig óráig változtat, aztán kész, nem foglalkozik vele, anyjával és olyan ocsmányul beszél, pedig egy tündér nő, ingyen lakhat otthon mindent megtesz neki, kedvenc kaja, tényleg minden é csak ordibál vele, tegnap este is és még az anyja akar elmenni otthonról..
2013. febr. 3. 13:25
 15/18 anonim ***** válasza:

Hagyd ott!


1, nem szeretitek egymást

2, neki mindegy kit dug

3, te meg elégedetlen vagy, lehet más se tudna kielégíteni

2013. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Dehogy lenne neked önbecsülésed... Ha lenne, akkor inkább laknál egy menekültszállón mint egy ilyennel. Ennyi.
2013. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ha hiszed hanem már érdeklődtem, de nem volt hely
2013. febr. 3. 15:34
 18/18 anonim ***** válasza:

Ostob-k vagytok, mint a csizmám talpa. Erőszakos tehetségtelen alak a pasid, te meg egy loser pitsa, aki eltűri, hogy egy ilyen senkiházi kihasználja és beléd ürítsen.


F25

2013. febr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!