Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon igazat mond?

Figyelt kérdés
A barátom ki jelentette hogy nem szeretné hogy át menjek hozzá a következő hétvégén mert szeret egyedül lenni. Azt mondja ilyenkor gondolkodik nem is facebook-ozik vagy ilyesmi, olvas meg ilyenek. Arra gyanakszom hogy csajhoz megy. Tudom hülyeség de elég sok jó csajt ismer és elég sok csaj le is feküdne vele szívesen ezt így ki is jelentették. Van okom gyanakodni? Szerintetek hazudik nekem?

2013. febr. 3. 18:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A barátodat te ismered jobban, nem tudom, képes lenne-e ilyenre. Általában szokott hazudni?
2013. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lényegtelen hogy hazudik, vagy igazat mond, egyszerűen nem igényli a jelenléted.Szerintem ha egy valamire magát tartó nőnek érzed magad, akkor most értesz a célzásból.
2013. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
hazudni nem nagyon de inkább el hallgat dolgokat
2013. febr. 3. 18:32
 4/16 A kérdező kommentje:
értem értem
2013. febr. 3. 18:33
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem vannak is ilyen periódusaim, de lehet, hogy megcsal, neked kéne tudni.

Ha nem is szokott olvasni, gyanakodhatsz.

2013. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem szokott olvasni, meg is lepődtem amikor ezt mondta
2013. febr. 3. 18:34
 7/16 fospuska ***** válasza:
akkor csajozni megy.
2013. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy ezzel a gyenge kifogással szándékosan akar lebukni.
2013. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
rendben köszi a segítséget
2013. febr. 3. 18:45
 10/16 anonim ***** válasza:
hm... az exem mikor együtt voltunk azt mondta elmegy két napra XY városba a volt munkatársaihoz... két nap múlva megint ment, mert buliztak.. azóta lájkolgat egy csajt aki pont ott lakik..sajnos szerintem akkor is hozzá ment..és maximálisan megbíztam benne, nem hazudott egyszer sem /vagy nem tudtam róla/ minden rendben volt köztünk... én a helyedben nem szólnék semmit, de azon a bizonyos hétvégén kora este meglepném és meglátogatnám...találj ki valamit, hogy csak gondoltad örülne neked vagy valami... akkor majd kiderül otthon van e... :)
2013. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!