Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jelentősége? Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B25 kérdése:

Van jelentősége? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Miért csinálja ezt? Van jelentősége?

Lehet nem ide kellett volna írnom de már mindegy.

Szóval 13 éves lány vagyok. Van egy osztálytársam akiről kiderült hogy az egyik barátnőm tetszik neki az osztályból. De ez már vagy 1 éve. Sokszor észreveszem hogy figyel engem. De nem tudok semmit sem kiolvasni a tekintetéből. De nagyon gyakran látom hogy néz. Egyébként régen elég sokat szekált de most már szinte soha. Inkább mintha távolról figyelne. Úgy néz mintha tudna valamit amit én nem. Mintha figyelné mit teszek, hogy teszek. Mi a véleményetek? Létszíves csak értelmes válaszokat.

A válaszokat előre is köszi mindenkinek és megy a zöld kéz! :)


2013. febr. 3. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
tetszel neki
2013. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy tetszel neki, menj oda hozzá és beszélgess vele, akkor ugyis kiderül, mert tuti hülyét csinál magából
2013. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!