Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne csinálnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne csinálnia? Lehet erre alapozni hosszútávon?

Figyelt kérdés

Van egy lány tesóm, huszonéves már és kb 2 éve együtt van egy sráccal, akiről a mai napig nem tudjuk miből él. Egyke és a szülei fogják, nem nagyon akarják, hogy elmenjen otthonról pedig már 30 lesz pár év múlva. A tesómat féltem, nehogy egy csalóval, sunnyogóval kösse össze az életét. A srác irtó lusta, nem melózik és mégis van pénze mindig. Hogy a pitsában lehet ez? Mit tennétek a tesóm helyében?


A testvére, huszonéves férfi


2013. febr. 4. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már majdnem 30, és lusta mint a dög, az már nem túl jó jel. Vagy az anyjáék pénzelik, vagy fusizik valamit, pl. cigi csempészet, fű/drog, kitudja.
2013. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kocsikkal szokott valamit...alkatrészekkel. Mert nagy kocsib.zi...
2013. febr. 4. 11:45
 3/7 anonim ***** válasza:
A lány csak tudja, ha 2 éve együtt vannak? ha nem, akkor az tényleg furcsa.
2013. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezt talán a tesódnak kéne eldönteni,nem?
2013. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem tud dolgokat, de se anyámnak se nekem nem mondott semmit eddig se erről. Anyu is kérdezi mindig, hogy miből él a srác, hogy lehet pénze, ha amúgy nem dolgozik. Magánnyomozót állítsak rá?
2013. febr. 4. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy huszonéves nő el tudja dönteni, mit akar, ne szólj bele az életébe. Érthető, hogy aggódsz, de félő, hogy csak megromlik a viszonyod a testvéreddel.
2013. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha majd lesittelik, megoldódik a problémád, csak nehogy a tesód is belekeveredjen és ő is mehet a rácsok mögé.. (esetleg ezzel ijesztegethetnéd, hogy ő tudja-e, hogy miből él a srác, de szerintem tudja)
2013. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!