Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Lanyok! Ki akarna igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Lanyok! Ki akarna igy aludni a parjaval? Ki az aki igy is alszik a parjaval?

Figyelt kérdés

Ki szeret/szeretne a parjaval igy osszebujva aludni? Ugy ertem, hogy a fiu mellkasan van a csaj feje. A csaj keze a fiu hasan pihenne es a kozelebbi laba(a csajnak) a fiu labara lenne teve. Es a fiu megatkarolnad a lany vallat.

A valaszhoz letszi irjatok a nemetek meg a korotok! Koszi :)

En nagyon szeretnek igy aludni majd a leendo parommal :)



2013. febr. 4. 13:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, és imádom ezt a pózt :) Nagyon kényelmes, és nagyon jó így feküdni. De elaludni sajnos nem tudok így, pedig akár hosszan pihengetni is kényelmes. Csak nem tudok háton aludni. Kérdező, te fiú vagy vagy lány? Még sosem volt párod?
2013. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Így biztosan nem, mert túl magas az ember mellkasa, vagy egészségtelen pózban van a gerincem, vagy legurul a fejem.


Mi egymással szemben összebújva szoktunk aludni: az alsó kezünk kinyújtjuk fölfelé, én egy kicsit lecsúszom, így az álla alatt, a nyakánál van a fejem, a felső kezünkkel átöleljük egymást, és a felső lábunkat is áttesszük egymáson (alul van az én lábam, fölül az övé). Érdekes, mert egész kényelmes ez a póz, csak néha nem kapok levegőt, de amúgy nagyon jó :)

24N

2013. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok és imádom ezt :) Jajj, anno is, hogy imádtam, amikor a barátnőim így hozzám bújva aludtak el. Elgyengülök ilyenkor :) Nagyszerű érzés így aludni :) Nem folytatom, mert elcsöpögök :D


Most sajnos jó ideje nincs már barátnő. Komolyban utazom csak.


F25

2013. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ertem :) lany vagyok, meg nem volt bar a koromhoz kepest meg nem is nagyon kell, szerintem. 14 vagyok. De sokszor ugy alszok, hogy magam melle rakok nagy parnat es atkarolom :) ez fura?
2013. febr. 4. 13:47
 5/18 anonim ***** válasza:
nem fura.. mi a barátommal kis kifli-nagy kifli pózba szoktunk aludni. Állítólag az a teljes bizalom jele.. a hátamon én se tudok feküdni és a barátom se, ő meg még ráadásul horkol is, ha háton fekszik..
2013. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! :) Oke tudom hogy kicsi vagyok de akkor is varom hogy majd igy aludjak a parommal :) szerintetek ez jo tulajdonsag?
2013. febr. 4. 13:50
 7/18 anonim ***** válasza:
ez nem egy tulajdonság, de ari vagy, hogy ilyeneken gondolkodsz.. :D 30/N utolsó voltam..
2013. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2013. febr. 4. 13:55
 9/18 anonim ***** válasza:

Mi minden nap így alszunk el a feleségemmel!

Mindkét félnek megnyugtató...

2013. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

[link]


Szoktunk így aludni Kedvesemmel, Ő tud háton is aludni s nem horkol szerencsére. Ezt azért szeretem, mer hallom, ahogy dobog a szíve, s megnyugtat. De van, h oldalt fekve hátamhoz bújva, s Ő átkarol, szeretem a közelségét. Képek közül, 1,2,6 is alszunk így. Ja és persze simogat, szeretek úgy elaludni, néha én is Őt.

2013. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!