Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudnatok ezt bocsatani es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnatok ezt bocsatani es tovabblepni?

Figyelt kérdés
Baratommal egyutt vagyunk par honapja, a rovid ido ellenere hatalmas(nak tunik) a szerelem, kozos jovot, csaladot tervezunk. Utobbi idoben azonban ram-ramtortek fura erzesek, hogy vmi van amirol tudnom kell. Nem kellett nagy csel hozza, csak puszta kis figyelmetlenseg reszerol, hogy talaljak vmit. Megismerkedesunk idejen, beszelgeteseink, elejen nem csak nekem irkalt.. Majdnem egy honapig tartottak ezek a beszelgetesei meg mellettem, amik aztan az olvasottak alapjan elmaradtak. Most robbantottam ezt a bombat neki, nem tud ra mit reagalni. En meg keptelen vagyok megbocsatani es tullepni azon, hogy az egesz kapcsolatot gusztustalan jatszmakra epitette es belehazudott a pofamba, azzal kapcsolatban, hogy miutan megismert, felhagyott minden addigival. Nem tudom mi lenne a helyes... Minden eromet bevetve folytatni, vagy ebben a szent percben lelepni.. Hozzateszem tavkapcsolatrol van szo, mindemellett persze o hazassagrol beszel es osszekoltozesrol. Irdatlan vihar dul a lelkemben.. :(

2013. febr. 4. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
és most már csak te vagy neki az egyedüli?? Mert ha igen, akkor én nem foglalkoznék azzal, hogy mi volt a kapcsolatotok elején. Azokkal nem történt semmi..
2013. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 fospuska ***** válasza:
ha leépítette,miért ver a víz...?
2013. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy házasságról beszél, sztenderd hülyítő szöveg. az én exem is ezt csinálta, előadta milyen szerelmes, közben meg fészbukon más csajoknak írta, hogy megdugná őket...Madárnak nézett, de én tanítottam meg repülni őt.
2013. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elvileg en vagyok az egyeduli.. Allitja, hogy soha senkit nem szeretett ugy es annyira, mint engem. De hogy hihetnek neki, azok utan h hazudott ilyenben? Honnan tudhatnam, hogy nem tett egyebet is az irkalason kivul? Teljesen elvesztettem a hitem abban, hogy tenyleg kulonleges vagyok es voltam neki az elejetol kezdve. Ha vki kulonleges, nem irkalok mellette masik 10 nonek. :(
2013. febr. 4. 14:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez arra utal sajnos, hogy eredetileg nem kizárólagosan csak veled tudta volna elképzelni. Ez gáz. Az én exemről is kiderült (már a szakításunk után, 2 évig voltunk együtt), hogy amikor már bőven találkozgattunk, randizgattunk, smárolt egy bizonyos csajjal részegen. Ha ezt megtudom a kapcsolatunk elején, szerintem én megmondtam volna neki, hogyha nem kizárólag rám vágyik, akkor hagyjuk a francba az egészet. Mondom, a te esetedben is az a baj, hogy normális esetben, hogyha egy pasit igazán megfogtál volna, akkor csak rád koncentrálna kizárólagosan. 2 végéről égette a gyertyát, ezen nincs mit szépíteni, nyilván úgy volt vele, hogy ha egyikőtökkel nem jön össze a dolog, majd a másikkal még összejöhet. Az én értékrendembe ez nem férne bele, én nem folytatnám ezt így a helyedben, főleg ilyen rövid kapcsolatban. Amelyik kapcsolat ilyen játszmákkal indul, mit várhatsz évek múlva?
2013. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom:( En is efele hajlok, hogy el kell hagynom. Bar ne szeretnem. Ha egyetlen kivansagom lehetne, az az lenne, hogy tunjon el belolem minden erzes iranyaba mintha sosem ismertem volna.
2013. febr. 4. 14:18
 7/13 anonim ***** válasza:
hát ha úgy érzed, hogy nem tudnál benne 100%-osan megbízni a továbbiakban, akkor szakíts vele, mert bizalom nélkül kapcsolat sincs..
2013. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyertelmuen nem bizom benne, nincs ra alapon, ilyen alapra... Hazat sem epitunk roskadozo alapzatra. :( Fogalmam sincsen valaha helyre tudna-e allitani a bizalmamat vagy sem.
2013. febr. 4. 14:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Eleve hazugsággal indított, ez tovább súlyosbítja a helyzetet. Jobban jársz, ha kidobod, hidd el. Idővel meg szépen elfelejted. Ha vele maradsz, mindig benned motoszkálna, hogy amikor megismerkedtetek, lehet, hogy csak tartaléknak szánt, ha nem jön össze a másikkal. Az is lehet, hogy rá sokkal jobban vágyott, de pofára esett, így beérte veled is:S Simán lehet. Eleve nem is szeret téged igazán ez a pasi. Ezeket azért írom neked ilyen biztosra, mert én is voltam így, ahogy a te pasid. Összejöttem egy sráccal, annyira nem voltam érte odáig, de persze jól elvoltunk, és az ismerkedés alatt randira hívott egy srác, aki már akkor jó ideje nagyon bejött, csak nem jött vele össze. El is mentem vele randizni, és sokkal jobban is éreztem vele magam mint a másikkal, de aztán mégse lett belőle semmi. De bennem volt annyi gerinc, hogy nem tartottam meg a másik srácot ló nincs jó a szamár is alapon. Megmondtam neki, hogy nagyon kedvelem, jó embernek tartom, de nem fog működni, mert nem komolyak a szándékaim felé. Itt azon van a hangsúly, hogy a barátod eleve nem kizárólagos, komoly szándékkal közelített felé. Ez meg milyen kapcsolatindítási alap már??? Úgyhogy hagyd a fenébe. Majd jön olyan, akinek csak te kellesz.
2013. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem túl reagálja mindenki, ha nincs már senki akkor minek elhagyni? Meg kellett szerezni, megszerezted, és most eldobod? Mi ebben a logika? Főleg ha nagyon szereted, kár lenne eldobni. Magadnak csinálsz csak rosszat. Egy kapcsolat nem azon múlik, mit csinált az első 2 hétben, gondolj bele 20 év múlva boldogok lennétek, de te most kidobod mert beszélgetett pár lánnyal, meg azt írta nekik, hú de megdugnálak...na nagy ügy.
2013. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!