Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudnatok ezt bocsatani es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnatok ezt bocsatani es tovabblepni?

Figyelt kérdés
Baratommal egyutt vagyunk par honapja, a rovid ido ellenere hatalmas(nak tunik) a szerelem, kozos jovot, csaladot tervezunk. Utobbi idoben azonban ram-ramtortek fura erzesek, hogy vmi van amirol tudnom kell. Nem kellett nagy csel hozza, csak puszta kis figyelmetlenseg reszerol, hogy talaljak vmit. Megismerkedesunk idejen, beszelgeteseink, elejen nem csak nekem irkalt.. Majdnem egy honapig tartottak ezek a beszelgetesei meg mellettem, amik aztan az olvasottak alapjan elmaradtak. Most robbantottam ezt a bombat neki, nem tud ra mit reagalni. En meg keptelen vagyok megbocsatani es tullepni azon, hogy az egesz kapcsolatot gusztustalan jatszmakra epitette es belehazudott a pofamba, azzal kapcsolatban, hogy miutan megismert, felhagyott minden addigival. Nem tudom mi lenne a helyes... Minden eromet bevetve folytatni, vagy ebben a szent percben lelepni.. Hozzateszem tavkapcsolatrol van szo, mindemellett persze o hazassagrol beszel es osszekoltozesrol. Irdatlan vihar dul a lelkemben.. :(

2013. febr. 4. 14:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, te vagy pasi vagy, vagy nem voltál még igazán szerelmes és igényelted azt, hogy te legyél a párodnak a KIZÁRÓLAGOS. Abban, hogy ilyenkor repülnie kell, olyan "logika" van, hogy ha valaki úgy indít egy kapcsolatot, több vasat is tart a tűzben, az már kezdésnek is szar. Nem tudom, neked hogy esne, ha megtudnád, hogy csak azért vannak veled, mert egy másik bizonyossal nem jött össze...
2013. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
En nem igy akartam. En hittem a kulonlegesseg varazsaban, hittem a KIZAROLAGOSSAGBAN. Ez az, ami a legjobban faj. Mindemelett egy huszadrangu szarnak se erzem magam most.
2013. febr. 4. 15:44
 13/13 A kérdező kommentje:
Es felek az egesz eletemet raepiteni hazugsagokra.. Mi lehet meg amirol nem tudok.
2013. febr. 4. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!