Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért va az hogy a női nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért va az hogy a női nem képviselői sosem azt mondják, amit gondolnak, hogy nem tudnak semmit elmondani, csak körülirni, azt hiszik hogy a semmiböl kitaláljuk mi van a fejükben?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 09:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ezzel viszont van némi probléma.

Az én programomat én szerveztem, mert megkértek rá, és én tartom az illetékesekkel a kapcsolatot. Már nincs visza utam. Késöre szolt.

És mikor megtudta hogy nekem mi van, már változtatott a sajátján, és a munkám miatt nem tudnék vele tartani.

A másik, hogy ez már elvárás nálla hogy mindig az övét kell választani, és hogy viszaemlékezzen, még nem történt meg.

És hát makacs is vagyok.

(több mint 2 éve vagyok vele)

2009. szept. 4. 10:28
 12/15 anonim ***** válasza:

A kapcsolatokat a kompromisszumok tartják össze.

abból sincs probléma,ha nem közös a program,sőt abban az esetben amit leírtál,elvárhatod,hogy megértse miért nem vele tartasz.

Ha ennek ellenére állandó a feszültség és ugyanazok miatt a dolgok miatt,akkor te kérd meg,hogy beszéljétek meg,mert lehet hogy már annak is örülne,ha látná,hogy törekszel a probléma megoldására.

Persze előfordulhat,hogy nem működnek a dolgok,nem segít semmilyen beszélgetés,és oda juttok,hogy nem vagytok igazán társak.2év pont elég ahhoz,hogy túl legyetek az első nagy lángoláson és elkezdjenek kijönni olyan problémák,amiket nem biztos ,hogy meg tudtok oldani esetleg -egyikőtök vagy mindketten -nem is akarjátok.

a legfontosabb letisztázni,hogy ki mit vár ettől a kapcsolattól,mert sokszor az egyik fél azért nem tesz semmit,mert nem érzi úgy,hogy fontos lenne a másiknak.

Ezért még néha keresztbe is tesz neki.

Ha lekésed a buszt és jókora a hátrányod utána futsz?

Ugye nem?

De ha aznap már nem jön több és hosszú út állna előtted a busz meg egy sarokra tőled pirosat kapott mégis elkezdesz rohanni?

Esetleg...

Neked ill.nektek kell tudni mi az ,ami még megéri az erőfeszítést,azért,hogy együtt maradhassatok.

2009. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

10:50 ez volt az a megvilágitás, ami már bennem is felmerült, de nem ilyen részletesen.

Köszönöm.

2009. szept. 4. 11:19
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de te még nem figyelted meg édesanyádat? Mert az enyém szakasztott így viselkedik, és már kezdek rájönni, hogyan kell kezelni az ilyen helyzeteket. Ez tipikus női vonás :D. Bár már egy párszor én is felhoztam a gondolatolvasós dumát, de hasztalan, csak még jobban felidegesíted. Ilyenkor hagyni kell, meghunyászkodni, legalábbis, ha valamire azt mondja, hogy úgy jó lenne, akkor helyeselni és elfogadni, különben beláthatatlan következményei lesznek..:D
2009. szept. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy anyám már alkalmaszkodott. 3 fiut nevelt fel. És nem voltunk azok a jo gyermekek. :)
2009. szept. 4. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!