Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sertodtem meg szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sertodtem meg szerintetek? :s

Figyelt kérdés
Tegnap elott tortent egy es mas a baratommal (petting; az aktus is megtortent volna, de csak a lyukhoz tette a peniszet,nem engedtem tobbet...es nem folyt a ver) es a tegnap felhozta a temat, hogy en ezelott azt mondtam neki hogy szuz vagyok.Mondtam neki hogy igen ... es? Es akkor csak vigyorgott, es azt mondta hogy nem ugy latszott. Kerdeztem tolle, hogy nem hiszed hogy az voltam, es csak mosolygott es mondta hogy hat azt nem mondta. es felhuztam magam, elkezdtem a sirast. nem meg szoltam egy szot sem. hazamentem. utana irt smst, hogy nem ugy ertette, hanem hogy ezelott "nyultam e mar magamhoz".azota nem beszltunk, es o is meg van sertodve :| . En kene bocsanatot kerjek? vagy mit csinalajk? Szeretem ot. :|
2009. szept. 4. 11:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
"utana irt smst" = utana irt uzenetet
2009. szept. 4. 11:42
 2/18 A kérdező kommentje:
Amugy telleg szuz voltam, de gondlom arra mar relehet joni.
2009. szept. 4. 11:42
 3/18 anonim ***** válasza:
szerintem neki kellene bocsánatot kérnie nem neked 16/f
2009. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
jah és lehet kicsit tulreagáltad. (első kommentelő)
2009. szept. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem kell bocsánatot kérni. Csak mondd meg, hogy nem érted, hogy miét hazudnál erről pont neki, akit szeretsz. Én kb. ennyit tennék.

Egyébként rólam sem hitte el az akivel először voltam, hogy ő volt az első.

2009. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hath igen lehet tulreagaltam, de akkor gondlkozas nelkul jott hogy sirjask:(
2009. szept. 4. 11:52
 7/18 A kérdező kommentje:
de most azota nem is hiv, nem is ir . mit csinaljak?
2009. szept. 4. 11:53
 8/18 anonim ***** válasza:
Dobj neki egy SMS-t, hogy ez nem egy olyan dolog, amiben hazudnál neki, mert szereted, és rosszul esett a feltételezés. Egyébként hány évesek vagytok?
2009. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
en 17 :) o 19
2009. szept. 4. 11:55
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha tényleg az a kérdés, hogy jogos-e egy sértődés, akkor a válasz igen, mert minden sértődés szubjektív, csak az tudja megítélni, akinél fellép. A saját szemszögéből pedig biztosan rosszul esett neki valami, hisz azért sértődött meg.


Számomra sokkal érdekesebb kérdés lenne az, hogy most hogyan tovább, mint az, kinek van igaza, kinek kellene mit érezni és miért? Innen nézve a válasz az, ha valóban szereted, nem tépelődsz tovább, hanem amilyen hamar lehet találkoztok, és megbeszélitek, hogy kinek mi fájt és miért? Kibékültök, megígéritek, hogy direkt nem bántjátok tovább egymást. És magatokat sem fogjátok bántani azzal, hogy felemlegetitek ezt a jövőben, hanem túlléptek rajta és kész. Ha ez a cél.

2009. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!