Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 18eves lennel penteken, es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 18eves lennel penteken, es eltervezed h NEM tartod meg a szulinapod, de kimész haverokkal iszogatni elhivnád magaddal a baratnődet akivel már lassan 2éve együtt vagytok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 00:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
de attól még ugyanúgy 18 éves leszel!
2013. febr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Inkább csak vele lennék,de ha ez a terv persze,hogy elhívnám.
2013. febr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
elso:azert hangsulyoztam ki mert a 18megis csak 18 :) egyikegszebb ev,es nem tartja meg marmint semmilyen szulinapi buli..csak kint iszogatas beszelgetes..es h vinned e baratnodet
2013. febr. 5. 00:47
 4/17 anonim ***** válasza:
Én inkább visszakérdeznék: vajon miért kérdés ez egyáltalán? Már nem szereted őt?
2013. febr. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
az a gond h a lány vagyok,es rolam meg a baratomrol van szo
2013. febr. 5. 00:59
 6/17 anonim ***** válasza:

Nálunk alap, h együtt legyünk Kedvesemmel, az lehet kettesben, de pár haverral is.

Nem akar elhívni??

2013. febr. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

ugy akarja h kimegy haverokkal inni..csak ok

aztan HA mennenk akkor mennenk discoba is haverokka es oda mar hivna engem is..

2013. febr. 5. 01:06
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez furcsa, nem h örülne, h vagy neki.
2013. febr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
kivertem a dilit h rosszul esik es meg o mart vissza h de mer baj meg h nem tartsa akkor minek kell ezen veszekednem..meg h annyi fiu kozt en lennek az egyetlen lany..2eve egyutt vagyunk lassan..2eve
2013. febr. 5. 01:09
 10/17 anonim ***** válasza:

A hiszti nem kellett volna azt nem szeretik.

Nyugodtan, higgadtan is lehet beszélni.

Mond, h rosszul esik, s attól még ott lehet Te is, hisz a Párja vagy.

2013. febr. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!