Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet szíkítás meggondolatlanu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szíkítás meggondolatlanul kimondott szavak miatt?

Figyelt kérdés

Úgy érzem megtaláltam azt a férfit akit feltétel nélkül szeretek úgyahogy van! oda adnám minedem érte! Jól műkődött csak tegnap este megsértődtem! fáradt volt és nem foglalkozott velem. felöltöztem és elindultam haza és még az ajtót is kinyitotta nekem majd rám csapta. aztán felhívtam azt mondtam neki, hogy vége és, hogy gusztustalan és szemét és elhordtam mindennek. Majd azt mondta ez mindent megváltoztatott és nem akarja már tovább. könyörögtem és sírtam és milliószor kértem bocsánatot. Megaláztam magam de semmi. nem ölelt meg, nem szólt hozzám és azt mondta így még senki nem beszélt vele és nem biztos már az érzéseiben. Megváltoztathatott ez mindent? kérjek még bocsánatot vagy hagyjam?? Tudom, hogy szeret, legalábbis szeretett és képtelen vagyok elhinni, hogy fél óra alatt tönkre tettem mindent? mit csináljak???

Előre is köszönöm!!


2009. szept. 4. 13:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
És amég várok, egyáltalán ne keressem? ne hívjam? sms? semmi?
2009. szept. 6. 09:39
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem addig egyáltalán ne keresdd, higgye azt, hogy már nem érdekel, és ha szeret ő fog keresni. 27L
2009. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Addig vedd fel a ballonkabátot, és gyere el hozzám...
2009. szept. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!