Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csajozzak ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak ha nem tudom lesz@rnia nőt és nem vagyok egy kimondott rossz fiú?

Figyelt kérdés
lányokat se ismerek egyet se ,nem járok bulizni se ,nem tudom mit kéne néha msnre felveszem ezt azt es ennyi de abból se lesz semmi
2010. okt. 9. 16:18
 1/8 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok egyébbként
2010. okt. 9. 16:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
miért gondolod, hogy ez kell a lányoknak? nekem sosem kellett rosszfiú... és szeritem nem vagyok egyedül. sportolj, csinálj valami hobbit.. munkahely, iskola... ezer hely van, ahol lehet ismerkedni...
2010. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
boxolok ott egy csaj van kb..meg ott arra buknak aki jól bokszol ,sulim rossz környéken van tele rossz emberekkel és kb 10 lány van a suliba akiknek izom agyú barátjki van
2010. okt. 9. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem sosem kellettek a rosszfiúk, hányok attól, ha egy találkozó után nem jelentkezik, és még bunkózik is...szóval ne aggódj ilyeneken...keress más hobbit is, ott biztosan akad valaki, ha meg más nem, itt az internet;)
2010. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg nem üresfejű libákat keresni.

Én neten szedtem össze párom (4,5 éve), kifejezetten társkereső oldalon, próbálkozz! :)

Én is utálom az izomagy, bunkó hapsikat.

21/L

2010. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos nincs esélyed, a csajoknak a hülye ösztöneiknél fogva ez kell, aztán meg néznek, mint Rozi in the mozi, amikor otthagyják őket.


Kedvenc Facebook-idézetem:


"Hiába bunkók, mi még mindig a rosszfiúkat szeretjük, bocsi srácok."


Ja! Akkor meg ne maradjon a földön az állatok, ha kidobnak/kihasználnak titeket...

2010. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hagyjuk már a ribi ket meg kell őket lopni csalni és kész
2010. okt. 9. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Elég nagy idióta vagy te is 19 éves létedre...
2010. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!