Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Meggondolatlanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Meggondolatlanul szakítottam, de még szeretem, ő már nem.

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Egy hete szakítottam a barátnőmmel 6 hónap után, de én nagyon szeretem. Azóta koslatok utána, minden nap több smst írok, msnen is beszélünk, de ő már nem akarja újrakezdeni. Én nagyon szeretem és nem tudom őt elfelejteni...Mit tegyek? Segítsetek légyszi, mert ez így nagyon rossz :(
2008. okt. 20. 07:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Miért szakitottál vele? Ha úgy irtad, hogy "szakitottam" vele, gondolom te voltál a kezdeményező fél. Mennyi ideje szakitottatok? Mebeszéltétek, hogy miért nem akarja újrakezdeni?
2008. okt. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen én szakítottam vele,de nagyon meggondolatlan voltam, és nem akartam...10napja volt

Azt mondta hogy neki már nem megy, nem tud már úgy nézni rám :(

2008. okt. 20. 09:42
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
lehet h csak kereti magat a lanyok szoktak ilyet, proballkozz mindenkepp tovabb, szerintem fogsz kapni meg egy eselyt ha kitarto vagy.lehet h csak szeretn megtanitani ra h legkozelebb ilyet ne csinalj meggondolatlanul
2008. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
ha ezt mondta, hogy már nem tud rád úgy nézni, akkor vége. próbálj meg belenyugodni; ne keresd egy jó darabig, talán akkor legalább még barátok maradhattok. legközelebbi kapcsolataidban jobban meg fogod majd gondolni, szakitani akarsz-e.
2008. okt. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Haver, ez szívás... a nők sokkal hamarabb túllépnek egy kapcsolaton, mint mi. Ha egy férfi egyszer szerelmes lett, akkor az nem múlik el egykönnyen.
2008. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Akkor én írok neked jót is...Én majdnem 3 éve vagyok együtt bnőmmel és 4 hónapja szakitottunk 1 hónapig külön voltunk közben én egyfolytában irogattam neki ,hogy én szeretem stb..Neki a válassz én már nem szeretlek csak mint barát stb stb..A végén kiderült ,hogy ugyan úgy szeret csak szemét voltam nah így nagyvonalakban ennyi.Szóval még lehet esélyed én szurkolok azt érezned kell ,hogy szeret-e még téged én akkor is tudtam amikor olyanokat írt nekem ,hogy hagyjam békén ne írjak neki nem szeret én akkor is tudtam ,hogy szeret..Nah szal azt érezned kell szurkolok.
2008. okt. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, remélem még van remény...az hal meg utoljára...
2008. okt. 20. 13:27
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Leírtad a lényeget,"Ő már nem szeret".

Akkor meg minek akarod vele folytatni?Nem lenne értelme.Keress mást aki szerelmes lesz beléd,és te is belé.

Minden jót

2008. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
igaza van az utolsó előttinek. a lányok hiába mondják sokszor h nem szeretlek, nem mindig van ez ugy. egy hét alatt szerintem nem szeret ki belőled, inkább megbántva érzi magát, hogy szakítottál, és kicsit meg akar leckéztetni. nyugodtan próbálkozz tovább, ha kitartó vagy meglesz az eredménye
2008. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazam van igen de mégis 67% ..
2008. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!