Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm. Ez az érzés mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Szakított velem. 2x is. Másodszorra most már komolyan. Először is és másodszor is az volt az indok, hogy nem bírja a kapcsolatot. Nem velem volt a baja. Viszont később kiderültek dolgok, amik miatt teljesen csalódtam benne. Például hogy hazudott nekem, hogy haverjához megy, meg ilyenek. Tudom hogy nem csinált semmit, de azt is hogy az exénél volt. Tegnap ezt mondtam neki, és neki állt feljebb lement netről. Én még írtam neki egy szép hosszú hegyibeszédet, arra sem válaszolt. Mostmár így feljöttek olyan dolgok amik tényleg aztmondatják velem, hogy jobb lesz így. Viszont mindenben őt látom, keresem. Mikor múlik ez el?? Tényleg mindenben. Ha másik kapcsolatot akarok alakítani, akkor is úgy képzelem el, hogy ott vagyunk exemnél. Jó ez hülyén hangzik, de a hely , azaz hogy nála vagyok. Meg ha kapcsolatot alakítanék ki, őt keresném benne. Őt látom mindenhol. . . Ez mikor múlik el?
2013. febr. 5. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen elmúlik egyszer. és érettebb leszel a következő kapcsolatban. Minden okkal történik, fel a fejjel :))
2013. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha értelmileg eljutsz arra a szintre
2013. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj olyan dolgokkal foglalkozni ami leköt, hát ha nem gondolsz rá:)
2013. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is: A "Nem veled van a baj" Az univerzális hazugságuk egyike, a leggyakoribb, képzeld Velem se volt sose baj...Nahát. Ez a leggyakoribb kamu, meg a "Maradjunk barátok" - sohaaaa.

Másodszor: Minél jobban tepersz annál jobban taszítod Őt el magadtól, egyszerűen nem vagy kihívás, érdekes többé a szemében.

Harmadszor: Ha a barátjához vagy az exéhez jár,nos...I have some bad news for you.

Negyedszer: Nálam kb 10 hónap volt mire elmúlt, ez érzelemfüggő

Végül: B@zd ilyenkor legyél férfi, az én szobámban is minden tárgy egy exemre emlékeztet, kapd össze a golyóidat és légy túl rajta

Velem is kétszer szakított a legelső barátnőm, csak még meg is alázott, mégis élek és csajozok.

Bökkenő? :D

2013. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mikor múlik el, hogy mennyi alkohollal és k.rvával orvosolod a problémát!
2013. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy evekig gondolsz meg ra meg almodozol rola, lehet hogy hamarabb tulteszed magad.Ha nagyon szerelmes vagy, az elso honap a legrosszabb, de a harmadik honap utan mar kezdesz majd tisztabb fejjel gondolkodni(ezt persze az en szubjektiv tapasztalatom alapjan mondom).Szoval ez az intenziv szenvedes maximum harom honapig tart, ez persze nem jelenti azt hogy elmulik a szerelmed iranta de a szenvedes igen.

Addig is, sird ki magad:

[link]

2013. febr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket!: )
2013. febr. 5. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!