Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolom nincs értelme tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom nincs értelme tovább küzdenem? Nagyon hosszú lesz :/

Figyelt kérdés

nem is tudom h hol kezdjem előre bocsi a helyes írásért.. vagy ha rosszul fogalmaznák


nos kezdeném az elején. egy kis féltékenységből indult az egész barátnőmnek a bárátnőjével beszélgettem és csak tanácsodt probáltam adni neki a problémájával kapcsolatba. az én barátnőm pedig el kezdte h minek írogatok neki annyit meg ilyenek. el mondtam neki h miért és fel volt háborodva h miért nem neki sirja el magát mert h milyen jó barátnők stb.. és onnantol kezdve rám is haragudott, persze azt mondta h nem de ugy beszélt velem mint a kapcarongyával és mint egy haverral..egyáltalán nem éreztem h szeretne. ezért el mondtam neki h ez nekem igy nem jó és szerintem hadjuk egymást békén ( persze arra gondoltam ha észre veszi h szakitani akarok vagy fel tünik neki akkor javulás lesz) na ebből nem lett javulás söt nekem eset h nekei elege van a veszekedésből meg ilyenek.. szoval én lettem a hibás:/


vitáztunk 1 napot probátam észhez tériteni meg ilyenek és akkor jött az a megszolalása h ő is szakitani akart mert már 3-4 napja nem szerelemmel szeretett de az a vicc h amikor beszéltem a barátnőjével onnantol lett ilyen, elötte az a bizonyos 3-4 nap nem ugy tünk h nem szeretne söt nagyon is ki mutatta h szeret.. és probáltam csillapitani a kedélyeket de nem tudtam mindig csak bennem kereste a hibákat és oda jutottunk h azt mondta h nem kiváncsi rám.. de viszon ha egy lány nem szeretne vagy nem lett volna kiváncsi rám akkor nem tett volna meg 4 dolgot

1. nem küld smst h ‘‘ ha szeretnél dumálni itt és ekkor tali‘‘

2.nem hazudott volna a szüleinek h nem találkozik velem

3.a beszélgetésünk alatt nem sirt volna h ‘‘ ő nem ezt akarta de ez igy jó mind2 -.-‘‘

4. nem egyezett volna bele egy bucsú csokba ÉS nem olyan volt mintha nem szeretne ugyan úgy éreztem benne a ‘‘tűzet‘‘


jó.. el köszöntünk egymástol ez egy Vasárnap volt következő 2 napba nem tudtam semmit rola nem volt facen se.. fel hivtam és kérdeztem h mi van vele és el mondta h korházba volt stb.. probáltam rá térni a békülésre és azt mondta h azért nem akarja folytatni mert fél a veszekedésektől és h keveset találkozunk ( sajna ebbe a hónapba csak hétvégente taliztunk mert a szülie el váltak anyujával él, de anyukája külföldre ment dolgozni 1hónapra kb és addig apujánál lakik aki kicsit messzeb van) és ezért fél h megint vitázunk és nem tudunk beszélni csak facen.. és mikor azt mondtam neki h Szeretlek erre azt válaszolta h ‘‘ÉN EZT NEM MONDTHATOM KI‘‘ az mii?? és volt még olyan probléma is h az apja hallot egy kér pletykát rólam és ez miadt nem akart látni se és nem tudtunk talizni mert nem volt hajlandó a lányát ki engedni a városba és a lakásra nem mehetem fel..


maradt a facebook de ott tovább vitáztunk és g...sztustalan modon viselkedet meg ahogy beszélt velem.. játszotta a fejét nagy képülett meg ilyenek probáltam el magyarázni neki h te nem egy városi p*csa vagy stb.. de akkor be vágta a durcit és nem akart velem beszélni meg semmi..kértem segitséget a barátaitólt h beszéljenek vele..semmi jel nem volt..nos akkor öcsém egy kicsit segíteni akart és biztos tudjátok h van ez az ask.fm nekem is van ilyenem meg a volt nőmnek is.. de aból nem irhattam neki mert nem is volt rám kiváncsi, igy csiántunk egy másikat kamu nével stb és ott irtam neki..aztán irt facen h undoritó amit tettem mert rá jött a jelszómra ask.fm-en és be lépet és látta h magamnak is el kültem a kérdések ami utána neki..de nem est le neki h csak jót akarok és ki békülni áá ő mindenbe a rosszat látta persze kellet hazudnom is neki de az kegyes hazugság volt.. a lényeg h el mondtam neki h igen igazad van kitalált személy irt ott neked és még jobban berágott-.- semmi rosszat nem irtam neki még csak nem is szidtam soha elentétbe vele... de amikett csinált az nagyon csúnya volt. és olyanokat mondott h száljak le róla én g...sztustalan vagyok amit csinálok stb.. és közölte h ő már volt randizni is meg ilyenek még csak 2 hete se szakitotunk:( ezt lehet h azért mondta h ne erőlködjek tovább??


hát röviden ennyi.. ő 17L én 19/F 6,5 jártunk.. köszi ha végig olvastad



2013. febr. 5. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
11 ves volt amikor össze jöttetek???? jesszus. No comment.
2013. febr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Összefoglalva lusták számára: A kérdező lelkisegély céljából levelezett egy lánnyal, aki a kérdező csajának barátnéja. Erre a kérdező csaja berágott, mire a kérdező szakítással zsarolta meg a csajt. Szokásos összeveszés, hazudozás, sírás, búcsúcsók.

A szereplők vidékiek, az íráskép alapján alulisolázott surmók (legalábbis a kérdező), a családi háttér erősen terhelt, mindenki mindenkit ismer és mindenki mindenkinek a háta mögött szervezkedik. A kommunikáció jelentős része online illetve SMS-ben zajlik, jórészt gyermeteg módon.

A kapcsolat hossza 6,5… de nem derül ki, hogy év, hónap, hét, nap vagy esetleg valami más mértékegység.



Mindezek alapján a kérdezőt általános iskolába küldeném, a csaj meg valószínűleg nem ér semmit.

2013. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kettes ,köszi csatlakozom! Ezt a sok baromságot!
2013. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ami köztetek volt,az nem nevezhető normális és boldog kapcsolatnak,inkább gyerekes nyűglődésnek.Szóval legjobb lesz,ha szépen elfelejtitek egymást.
2013. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
bocsánat 6,5 hónapot jártunk.. ja és 6kmre lakunk egymástól.. szóval mindig tudtunk találkozni amíg nem ment az apjához
2013. febr. 5. 13:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kissé gyerekes, hogy szakítással próbáltad zsarolni (nem bántásból mondom!). Persze az is, hogy ő meg folyton hisztizik mindenért - az ilyen lányok miatt gondolják a férfiak, hogy minden nő hisztis p*csa (elnézést a szóhasználatért...). És a szerelem nem 3 nap alatt múlik el, hanem fokozatosan.

Talán jobb mindkettőtöknek továbblépni, felnőni. Ha csak alig több mint fél évet jártatok, nem lesz annyira nehéz kiheverni. :) Sok sikert hozzá!


22/L

2013. febr. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem zsarolni akartam mert neki nem mondtam h mire gondoltam ezt csak igy magamba tarottam..szoval zsarolásról szó nincs!!!!!
2013. febr. 6. 07:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Értem, bocsánat, hogy "zsarolásnak" neveztem... :)) de szerintem akkor sem felnőtt megoldás, még ha csak magadban gondolod is. A fordított pszichológia nem mindig válik be.
2013. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6,5 hónap semmi, ugyanúgy, mint 6 km távolság köztetek. Tegnap is megírtam már, mikor majdnem ugyanezt megkérdezted, h keress más lányt és hagyd őt! :)
2013. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
7 válaszoló igazad van nem jött be:/ azt fogom tenni köszi a válaszokat :)
2013. febr. 6. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!