Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párom ennyire meg akarja szabni, hogy mit tehetek, és mit nem, csajok voltatok ilyen párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lányok!

nektek milyen tapasztalataitok vannak?


fél éve vagyunk együtt,de ezek a dolgai csak most kezdődtek.


nem engedi hogy beszéljek a férfi osztálytársaimmal,középiskolás vagyok,szerinte ott nem muszáj jóba lenni az osztálytársakkal,ez nem általános iskola.....ő eljár a haverjaival szórakozni,viszont én nem mehetek el a barátnőimmel,mert úgyis biztos pasikat lesni mennék,ő ezt nem tolerálja,ha akarom megértem,és elfogadom,ha akarom nem....

ha bejelöl egy osztálytárs,vissza ne merjem jelölni,az más kérdés,hogy neki fenn van az ex barátnője

nem kell szakításra biztatni,több mint valószínű hogy ez lesz a vége,inkább az érdekelne miért viselkedik így?

okot nem adok a féltékenységére,nem flörtölök pasikkal,mikor vele vagyok nem bámulom őket az utcán,nem öltözködöm kihívóan.....


tudom most majd megkapom hogy bunkó pasit fogtam ki,de az elején nem volt ilyen,és lehet a hülye haverjai beszélik tele a fejét....az a durva,hogy az előző párom is ilyen volt,azért lett vége

a pasik miért akarják ennyire birtokolni a nőket?



2013. febr. 5. 13:59
1 2
 1/14 fospuska ***** válasza:
ilyen volt mindig is,csak amíg nem volt biztos a dolgában,visszafogta magát. most már úgy táncolsz,ahogy ő fütyül. kell ez...?
2013. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én ugyan fiú vagyok, de szerint hagyd el olyan gyorsan, ahogy tudod...
2013. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"kell ez...?"


nem igazán....de a kérdés az lenne,hogy miért ilyen,illetve mit akar ezzel elérni?

ha én csinálnám ezt,egy pasi helyében,gondolnám h előbb utóbb elhagy

lehet tesztel,hogy eltűröm e neki,mert olyat keres,aki igen?

2013. febr. 5. 14:05
 4/14 anonim ***** válasza:
Betegesen féltékeny... a tulajdonának tekint téged! Beszéld meg vele, ha nem változtat simán hagyd ott. Jogod van azt csinálni amit akarsz, ne hagyd hogy korlátozzon benne!
2013. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem nem tesztel.. ez nem teszt..ezt senki nem tűrné el aki ép eszű..
2013. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 fospuska ***** válasza:
birtoklás. elérni csak azt, hogy azt tedd,amit mond és ne tedd,amit nem enged.
2013. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 The Other ***** válasza:

1. Középiskolában maximum "fiú" és nem "férfi" osztálytársak vannak.


2. Jón eséllyel egy defektes sz@rember, egy hulladék, emiatt komplexusos és ezt rajtad próbálja kompenzálni.


3. Általánosságban a "pasik" nem akarják ennyire birtokolni a nőket, csak az olyan legalja emberek, akiknek bejönnek az ilyen kapcsolatfüggő lányok, mint te.

2013. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Minden nőverő, erőszakos alak így kezdi. És ezt most nem viccből írom, pont nemrég ültem végig egy tájékoztatót ezzel kapcsolatban.


Mindenki azt hiszi, hogy az ilyen nők hülyék, és ők sose kerülhetnének ilyen helyzetbe. Holott az ilyen ember tudatosan kezdi kiépíteni ezt, és nagyon is okosan csinálják. Nem egyből azzal kezdik, hogy halálra verik a nőt...

Előbb leépítik a barátokat, családot, függővé teszik maguktól, nem engedik sehova, érzelmileg terrorizálják, tönkreteszik az önbizalmukat, és amikor már tényleg mindentől teljesen elszigetelték a nőt - ha az addig nem kapcsolt, hogy mi folyik körülötte - akkor kezdik el verni is.


Lehet brutál, de simán lehet a te pasid is ilyen. Talán még fiatal, és még próbálgatja a határait. Hogy meddig mehet el. Hogy ez hogy működik. Hogy hogyan érheti el a célját.


De semmilyen szinten nem normális, amit művel. És itt most nem győzöm hangsúlyozni, hogy mennyire nem az.


Szóval oké, ha nem ragaszkodsz hozzá, akkor mondjuk úgy dobd ki. A következő öt percben mondjuk. És tényleg nem viccből írtam amit.

2013. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as tökéletesen összefoglalta. Fuss amíg van rá lehetőséged. Ennek rossz vége lesz.
2013. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

azért fog vissza, mert féltékeny, nem bízik benned..:\

és én is azon a véleményen vagyok, hogy hagyd ott a francba.. mert egy kapcsolat legfontosabb része a BÍZALOM

2013. febr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!