Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párom ennyire meg akarja szabni, hogy mit tehetek, és mit nem, csajok voltatok ilyen párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lányok!

nektek milyen tapasztalataitok vannak?


fél éve vagyunk együtt,de ezek a dolgai csak most kezdődtek.


nem engedi hogy beszéljek a férfi osztálytársaimmal,középiskolás vagyok,szerinte ott nem muszáj jóba lenni az osztálytársakkal,ez nem általános iskola.....ő eljár a haverjaival szórakozni,viszont én nem mehetek el a barátnőimmel,mert úgyis biztos pasikat lesni mennék,ő ezt nem tolerálja,ha akarom megértem,és elfogadom,ha akarom nem....

ha bejelöl egy osztálytárs,vissza ne merjem jelölni,az más kérdés,hogy neki fenn van az ex barátnője

nem kell szakításra biztatni,több mint valószínű hogy ez lesz a vége,inkább az érdekelne miért viselkedik így?

okot nem adok a féltékenységére,nem flörtölök pasikkal,mikor vele vagyok nem bámulom őket az utcán,nem öltözködöm kihívóan.....


tudom most majd megkapom hogy bunkó pasit fogtam ki,de az elején nem volt ilyen,és lehet a hülye haverjai beszélik tele a fejét....az a durva,hogy az előző párom is ilyen volt,azért lett vége

a pasik miért akarják ennyire birtokolni a nőket?



2013. febr. 5. 13:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"kapcsolatfüggő lányok, mint te."


kapcsolat függőséget hagyjuk már!

ha az lennék,nem akarnék szaktani vele,3 napja nem találkoztunk,és ez így teljesen oké eddig,mert nagyon besokaltam,mint írtam,csak arra lettem volna kíváncsi,hogy miért ilyen,mit akart ezzel elérni......

a többi értelmes választ köszönöm,próbáltam vele beszélni,megfogadta hogy változtat,csak nem sikerül neki,sehogy sem.......

2013. febr. 5. 15:07
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki ennyire félkékeny akkor ált. kicsi az önbizalma mivel a legtöbb pasit maga fölé helyezi szerinte mind potenciális ellenfél. Csak tippelek nem általánosítok, de az ilyen viselkedés mindíg valami belső fusztrációra vezethető vissza, a kettős mérce meg (neki mindent szabad, neked semmit) elég korlátolt emberre vall.
2013. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ma 14:09


Miért lenne kapcsolatfüggő?

Csak végig kéne olvasni....

"nem kell szakításra biztatni,több mint valószínű hogy ez lesz a vége"


Szerintem az a kapcsolatfüggőség,mikor évekig képes vagy egy ilyen emberrel együtt maradni,mert félsz az egyedülléttől......azért mert fél éve összejött egy ilyen csávóval,aki most kezdett el így viselkedni,és szakítani szeretne,nem hiszem hogy kapcsolatfüggő lenne!


Olyan szavakkal dobálózzunk már,aminek ismerjük a jelentőségét!


Kérdező!


ha nem lehet vele megbeszélni a dolgot,szerintem is az a legjobb dolog,ha keresel mást....szerintem az ilyen nem változik!

2013. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

ma 15:21


köszönöm az értelmes választ,én is úgy tudtam,hogy az a kapcsolatfüggőség,amit leírtál......nem tartom magam kapcsolatfüggőnek.

2013. febr. 5. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!