Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú párkapcsolatban élők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú párkapcsolatban élők! Hogy sikerült átvészelnetek egy-egy hullámvölgyet? Sokat voltatok együtt vagy inkább szüneteltetek?

Figyelt kérdés
Vagy épp kiknek nem sikerült helyrehozni a kapcsolatukat? Mindkét kérdésre szívesen várom a válaszokat,és hogy mennyi időt voltatok/vagytok együtt.
2010. márc. 16. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Szia 14 hónapig tartott, hihetetlen hullámvölgyek voltak az 5. hónap után, amik nem jöttek helyre, heti 1X láttam, és soha nem tudtunk semmit normálisan megbeszélni ( a napi 1-2 órás telefonálgatás ellenére sem) mert alig találkoztunk... Elsősorban nem ez volt a legnagyobb probléma, hanem az, hogy utólag látom: nem ismertem ki rendesen, valahogy mindig csak a szép oldalát láttam a dolognak.

A végén pedig már csak én utaztam hozzá...

2010. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is volt fél év körül azt elmentünk Balcsira ketten 1 hétre és utána minden szupet volt és azóta is az.

meneküljetek el vhova husvétkor pl.:) csak 2en:)ahol semmi ismerős nincs:)

2010. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nálunk az se segített, pedig fél év után 2* 1 hetet együtt töltöttünk
2010. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, hullámvölgyeket én még nem vettem észre a kapcsolatunkban. Az én érzelmeimben igen, de azokat leküzdöttem. Kibeszéltem a bajaimat a lelki szemetesládámmal, és próbáltam nem kitenni a páromat annak, h miattam szenvedjen.

Szünetet nem tartottunk, nem is szeretném. Egyébként biztos vagyok benne, h ha szünetelnénk, akkor azzal vége is lenne.

Amúgy a problémák bennem/nálam úgy az 5. hónap környékén jelentkeztek, és tartott pár hétig a leküzdésük. Aztán az 1. évfordulónk után is volt egy kisebb hullámvölgyem, de ahhoz nem a páromnak volt köze, hanem a stressznek, ami engem ért, tőle meg csak türelmet kértem, és hát szegényke elég nehezen viselte. Ezt nevezhetném akár a kapcsolatunk hullámvölgyének is. Ez is tartott egy pár hétig. Ígértem a páromnak, h visszakapja azt lányt, akit megismert és megszeretett. Azt hiszem, ma már minden rendben van.

Leküzdeni őket türelemmel lehet, sok beszélgetéssel, és a kapcsolat "feldobásával", mi pl kitaláltunk olyasmiket, amiket addig még nem csináltunk együtt. :)

Ha nálatok gond van, sztem is jó ötlet egy kicsit elutazni, kikapcsolni, és sokat, nagyon sokat beszélgetni.

Amúgy mi nem soká másfél évesek leszünk.

(23/L)

2010. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mi ritkább de rendszeres találkozással oldottuk meg( vagyis kiszabtuk hogy heti 3 nap találkozunk) és nagyon sok beszélgetéssel
2010. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Mi másfél éve vagyunk együtt.
2010. márc. 16. 21:49
 7/10 LN09 ***** válasza:
100%

Mi 10 éve vagyunk együtt. Nálunk is sokszor voltak hullámvölgyek, volt már, hogy majdnem szakítottunk, de végülis rájöttünk, hogy nem tudunk egymás nélkül élni, mert ő az én jobb felem, én meg az övé.


Nagyon sok veszekedésünk volt az elején, de mindig sikerült megbeszélnünk mindent. Nálunk nagyon nem lehetett tartani szünetet, mert sosem bírtuk ki, hiányoztunk egymásnak.

Biztos sokaknak furcsa, de az elsők vagyunk egymásnak. Neki sem és nekem sem volt kapcsolatunk egymás elött.

25/L

2010. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

4 éve vagyok együtt a barátommal. A hullámvölgyek 1,5 év után jöttek elő először. Mást nem tudok mondani én sem, csak hogy sokat legyetek együtt, és beszélgessetek, nyíltan, és őszintén! Nálunk bevált, néha rossz egy-egy kényesebb témát megbeszélni, de utána mikor túl vagytok rajta, megértitek a másikat, jöhet a vigasztalás.

Szerintem a legjobb ezeket a dolgokat összebújva elkövetni, úgy sokkal meghittebb, és nyitottabb a beszélgetés.

Egy kirándulás pedig mindig felüdülés a hétköznapokból. ;)

2010. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

22:25 - Gratulálok,hogy már 10 éve együttvagytok! Ritka,hogy megmaradnak az első szerelmek..pláne ennyi ideig.

Köszönöm a válaszokat.

2010. márc. 17. 14:48
 10/10 anonim válasza:
néha lehetne egy kis szünetet tartani!unalmas lesz ha mindig csak együtt vagytok!és ekkor kezdődnek a problémák!
2013. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!