Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszacsinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszacsinálni ezt? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó lány barátom. (vagyis nagyon úgy nézz ki hogy csak volt..:\) A lényeg, hogy minden titkot elmondtunk egymásnak, nagyon szeretem, ő is szeretett engem.

Viszont 1 hete nagyon csúnyán összevesztem vele.

Azóta nem is nagyon beszéltünk.. Egyszer beszéltem vele személyesen ahol bocsánatot kértem tőle, azt mondta nem haragszik..

Msn-ről tiltott. facebookon pedig nem ír vissza..

Élőben kerül, és másokat ölelget ami kib@szott sz@rul esik.

Hogyan tudnám visszacsinálni ezt? valami tipp esetleg? (normális válaszokat légyszíves)



2013. febr. 5. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Visszacsinálni sehogy sem tudod.
2013. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tudom:\ jobb szó lenne az hogy helyrehozni.
2013. febr. 5. 20:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a rendszer visszaállítást egy korábbi dátumra. Nekem eddig bejött:DD
2013. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Miért vesztél össze vele?
2013. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Apróbb veszekedésekből rakodtak őssze..

pl: mindig ő jött oda hozzám, ha volt valami.

mindig ő írt rám. (én mondjuk soha senkire nem írok rá)

és gondolom ebből elege lett..

2013. febr. 5. 21:04
 6/11 anonim válasza:
Megtudhatom a korodat?
2013. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
17 nekem is és neki is.
2013. febr. 5. 21:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Adj egy kis időt neki. Hogyha valami komoly dolgon vesztetek össze akkor gondold át hogy ki volt a hibás, te bántottad-e meg. visszacsinálni ezt már nem lehet de megbocsájtani igen. tudod, hogy hogy van a mondás: az ember megtud bocsájtani de felejteni nem.
2013. febr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis időt, ennyi miatt nem hiszem, hogy örök haragot akar tartani, ha tényleg annyira nagyon jó barátok voltatok. Majd szépen lecsillapodik és akkor újra próbálkozhatsz.
2013. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, viszont azt meg addig végig kell néznem hogy másokat ölelget? mert ez nekem sz@rul esik..
2013. febr. 5. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!