Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszacsinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszacsinálni ezt? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó lány barátom. (vagyis nagyon úgy nézz ki hogy csak volt..:\) A lényeg, hogy minden titkot elmondtunk egymásnak, nagyon szeretem, ő is szeretett engem.

Viszont 1 hete nagyon csúnyán összevesztem vele.

Azóta nem is nagyon beszéltünk.. Egyszer beszéltem vele személyesen ahol bocsánatot kértem tőle, azt mondta nem haragszik..

Msn-ről tiltott. facebookon pedig nem ír vissza..

Élőben kerül, és másokat ölelget ami kib@szott sz@rul esik.

Hogyan tudnám visszacsinálni ezt? valami tipp esetleg? (normális válaszokat légyszíves)



2013. febr. 5. 20:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nyilván ezzel szándékosan bosszantani akar, ez valamiféle gyerekes játék, amit a ti korotokban eljátszanak a fiatalok... olyasmi, mint a másik féltékennyé tétele azzal, hogy számomra közömbös pasikkal kezdek csupán bosszúból.
2013. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!