Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi? Barátommal szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Barátommal szakítottunk pár hete és még mindig kint van, hogy "kapcsolatban x. y-al". Mit gondolhat, hogy nem veszi le.

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Talán még nem járt azóta a pofakönyvön.
2013. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Járt az csak nincs pofája kiírni, hogy egy lúzer. Kínos lenne neki.
2013. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem törődik ilyen apróságokka,vagy ő is ilyen

[link]

2013. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező írd ki neki az üzenőfalára, hogy már nem vagy vele kapcsolatban, állítsa át az állapotát. Az lesz ám neki rohadt égő...
2013. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
*apróságokkal
2013. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Amúgy én nem veszem le azért sem, hogy vele vagyok kapcsolatban, mert mindenki tudja, hogy vége, meg ha majd lesz más simán átváltom.
2013. febr. 5. 23:01
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert nem érzi úgy,hogy publikus lenne a szakításotok,így vár még vele.A helyében én sem állítanám át rögtön,van az embernek amúgy is elég baja ilyenkor,nem hogy még mások ezen csámcsogjanak.
2013. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De már kb. 3 hete vége.
2013. febr. 5. 23:18
 9/18 anonim ***** válasza:
Be lehet úgy is állítani, hogy "Kapcsolatban" név nélkül. Sokan ezt csinálják, mert így nem fedik fel a partner nevét és mégis azt a látszatot kelthetik, hogy nem egyedülállók. A Facebook is csak arra jó, hogy az emberek kamuzhassanak!
2013. febr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De nekem ott a neve, meg neki is az enyém.
2013. febr. 5. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!