Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavaro egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Mennyire zavaro egy kapcsolatban ha valaki bélbetegségekben szenved?

Figyelt kérdés
Csak végülis tudom hogy hogy ha szeret mindenestül szeret .De van akinél azért másképp van ez?Nekem valami bélszindromám van ami puffadással meg ilyen kellemetlen tünetekkel jár sajnos ,Gyogyszer nincs rá igy nagyon nem tudok mit tenni vele ,Befolyásol ez egy kapcsolatot ?Gondolom azért nem könnyü eggyüttaludni egy gázmüvel .
2013. febr. 5. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vagy ezzel a problémával egyedül.... amúgy meg tényleg ha szeret valaki, nem kellene hogy ezen fennakadjon!majd ha már beléptek abba a szakaszba, hogy nem lesztek egyáltalán szégyenlősök egymás előtt, te se fogsz ezzel foglalkozni:)
2013. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én méregtelenítő teát iszok, hogy semmiképpen se égjek be egy randin, meg hallottam, hogy a méregtelenítő-kúra is jó.
2013. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem párszor bejött még a borsmenta tea is, de azóta nem nagyon használ :S
2013. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ő is alszik, nem hinném, hogy felébred rá:)

Amúgy, mit gondolsz azoknál akik x éve együtt vannak, nem szalad ki néha-néha egy-egy galamb?


Ha tényleg nem tudsz semmit kezdeni a bélbajoddal, megszokjátok majd.

Normális embereknél nem kellene, hogy gondot okozzon az emberi test természetes működése :)

2013. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!