Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hamarosan csókolózok (sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan csókolózok (sajnos első csókom lesz) Tudni fogja a "párom" hogy ez az első csókom?

Figyelt kérdés

és ha rosszul csinálom elhagyhat?


vagy rájön hogy nekem ez az első csók?


elmondani nem fogom, hogy még nem csókolóztam!


olyan "filmes" csók már volt, de az nagyon könnyen ment, hasonlított a szájrapuszihoz, csak kicsit több volt


nyelvestől kicsit félek, de ha elrontom lehet hogy nem lenne gáz, mert egyben jó a "kapcsolatunk" és nagyon nyíltak és szórakozottak vagyunk.


2009. szept. 4. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szeret, nem hagy el. Ha emiatt elhagyna, akkor meg te jártál jól.

Nem kell parázni. Én anno szóltam előre a páromnak és utána közölte velem, hogy ha nem szólok fel se tűnik neki :)

Ha tényleg olyan jó a kapcsolatotok, nem lesz gond :)

2009. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Észre sem fogja venni hogy 1. XD
2009. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!