Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sex kapcsolatból lehet párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex kapcsolatból lehet párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Azt kérte tőlem a srác hogy csak sex legyen köztünk, mégis minden nap beszélünk munka előtt után, este reggel, és mindig beszámol hogy mit csinált hol volt meg hasonlók, pedig nem kérem tőle. Tényleg csak sexre kellenék neki? Én bele mentem a dologba de már nem vagyok benne biztos hogy ezt akarom. 23/L, 29/F
2013. febr. 6. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet. De nem ez az általános.
2013. febr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet ... elég könnyen ...
2013. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.
2013. febr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy könnyen?
2013. febr. 6. 13:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szívesen kialakítanék szexkapcsolatból kapcsolatot, de egyelőre még szexkapcsolatom sincs :( 19/F
2013. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elő szokott fordulni
2013. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nem feltétlenül...

Mi is ennyi idősek vagyunk, majdnem mindennap beszélünk 4 hónapja és mégsem szerettünk egymásba. 23/L

2013. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez már az. Ha nem akarod, most állítsd le.
2013. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Akarom. De miből gondolod hogy ez már az?
2013. febr. 6. 17:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Roppant egyszerű:

"minden nap beszélünk munka előtt után, este reggel, és mindig beszámol hogy mit csinált hol volt meg hasonlók, pedig nem kérem tőle."

2013. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!